9 obserwujących
809 notek
261k odsłon
  973   0

Z kim gra Ziobro

Ziobro pyta o związki Tuska z Nowakiem. „Coś złego dzieje się z wymiarem sprawiedliwości”

 Nie wiem, jakie kwalifikacje ma Ziobro, ale jeśli Ziobro generalnie nie wie, co się dzieje, musi to budzić obawy każdego normalnego obywatela. A jak obawy się budzą to mamy wysyp mniejszych i większych specjalistów i znawców tematu. Najbardziej rozczarowany jestem występem Ziemkiewicza (https://youtu.be/UPfEBRUdSwM), który totalnie położył tak interesujący temat, a mógł być zapalnikiem inicjującym mały wybuch po stronie prawdy.

 O występach Gmyza (https://www.youtube.com/watch?v=98N8uJjg8sY) można powiedzieć wszystko, ale nie to, że Gmyz coś wie lub myśli logicznie. Siedzi sobie w Berlinie i udaje wybitnego specjalistę od wszystkich stosunków. Znaczy się ... głupoty i jakoś sobie w cieniu żyje.

 To, że prokuratura wypuściła Nowaka, bo to nie sąd, ale prokurator decydował o tym, gdzie Nowak po pierwszym posiedzeniu sądu i bez wpłaty zabezpieczenia będzie spał, jest tak wyraziście zasygnalizowane, że musi budzić niepokój Kaczyńskiego. I Kaczyński został obudzony, ale nie jest to ten Kaczyński, co był.

 Nie jestem wybitnym politologiem, więc nie wiem, co Kaczyński zrobi, ale powiem, że Polska stanęła w olbrzymim rozkroku i teraz każdy może nas dmuchać i chyba wydmucha.Jest mała nadzieja, że Kaczyński stworzy jakiś mały zespół, który poskleja, to co zostało z dawnego PiS i uratuje to, co jeszcze uratować idzie, ale jest to tylko nadzieja. Jeśli dodam, że nie zostało wiele do uratowania, to pomyłki też nie zrobię.
Dla drążących temat  art. 257 § 3 k.p.k.

Lubię to! Skomentuj13 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka