15 obserwujących
1078 notek
335k odsłon
  291   0

Natychmiast otworzyć granice...

...i na każdej granicy przygotować się do przyjmowania wniosków o azyl.  Ponieważ mamy do czynienia z przestępcami kryjącymi się za niewinnymi kobietami i takimi samymi dzieciakami, należało jeszcze przed dojściem bandy do granicy, całe przejście zabarykadować kontenerami. Tam, gdzie punkty newralgiczne trzy kontenery jeden na drugim a pośrodku korytarz humanitarny. Tak jak swołocz opozycyjna sobie wymarzyła, a rząd jest rządem wszystkich Polaków i marzenia, które można spełnić, powinno się spełniać. Wystarczy trochę inteligencji, by zrozumieć, że życie Polskich żołnierzy, policjantów i pograniczników jest zbyt wartościowe i w starciu z bandytami Polacy szans raczej mieć nie będą, bo bandyci to nie są uczestnicy parad, popierdolone babcie czy jeszcze mocniej ...bnięci politycy. To są żołnierze. 

 Zamiast fizycznej bariery chroniącej naszych obrońców nasi genialni stratedzy poszli na łatwiznę i to, że jeszcze do naparzania nie dolazło, zawdzięczać można tylko temu, że cała banda na miejsce akcji w porę nie dolazła. 

To, że korytarz humanitarny ma mieć tylko metr szerokości, dodawać chyba nie trzeba.Lubię to! Skomentuj13 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale