15 obserwujących
1076 notek
334k odsłony
  150   1

Tajemnica szklanego ekranu

"Rząd powinien wziąć przykład z członów Rady Medycznej i też zrezygnować, natychmiast!" - tak poseł Nowej Lewicy, Tomasz Trela, skomentował informację o dymisji 13 z 17 członków Rady Medycznej przy premierze, doradzających szefowi rządu ws. walki z COVID-19.niecierpliwemendy

image

Powiem szczerze, że też chciałbym wiedzieć kto i jak ratował życie tysięcy ludzi i tak sobie wykombinowałem, że to wie Mateusz Morawiecki. Ponieważ wie, to wysłałem zapytanie:

image

Odpowiedź przyjdzie, bo przyjść musi, a jak nie przyjdzie, to się ją wydusi, ale podzielę się tym, co wiem. Dużo nie wiem, ale to, co jest mi znane, może do zawału doprowadzić.

Posiedzenie rady odbywało i chyba dalej odbywa się tak:

image

 Jak ktoś  myśli, że w taki sposób wydano 8 miliardów złotych na walkę z wirusem, zakupiono sprzęt medyczny, maski, ze szczepionką fiolki i inne pierdołki to się myli.  To była i jest praca zespołowa najwybitniejszych fachowców a tam, gdzie fachowcy to i ofiary losu są. Miliony zamkniętych w domach i miliony miejsc pracy gdzie nie pracowano.  Najnowocześniejsze centra testowe i najlepsi synowie uczelni medycznych do walki z wirusem powstali. Więcej nie piszę, bo każdy wie, jak to człapało, ale to, że jeden człowiek potrząsał tym bajzlem kapitalistycznym, jest nieprawdopodobne, ale prawdziwe.

 Jak te ... fachowce się spotkały to wybitny i trochę jak szaleniec wyglądający Horban spisywał protokół ze spotkania i wymieniony protokół pan nasz i dobroczyńca Morawiecki w czyn wprowadzał. Oczywiście nie sam, bo szaleńcem nie jest, ale jak wspominałem zespołowo.  

Ponieważ nie każdy chce poszukać  protokołów, to wkleję kilka protokółów Rady Medycznej.

image

image


image

 I to by było na tyle i każdy już wie, jak się rządzi państwem. 

 À propos państwa trzeba jasno powiedzieć, że walka z kapitalizmem sukcesem się nie zakończy.  Wprawdzie turyści wykupujący paliwo i produkty objęte dotacją państwa są szczęśliwi, ale jak sprzedamy wszystko, to dopiero rząd w ten pusty łeb się puknie. Tym bardziej że nie wymuszono inwestycji przysparzających dochód i nie wywołano chęci do oszczędzania zasobów pieniężnych przez obywateli. W tej sytuacji całościowy program walki z kapitalizmem można sobie  o kant dupy potłuc. 


Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale