15 obserwujących
1132 notki
348k odsłon
  157   1

Dynamiczna awaria Nord Stream 1 i 2

image

 O zniknięciu gazu z rury 1 i rury 2 poinformowały odpowiednie służby i zniknięcie gazu jest powodem dynamicznego rozwoju niezwykłych teorii związanych ze zniknięciem. W rurze 2 ciśnienie spadło prawie do zera, a w rurze 1 już stwierdzono zero. O tym, że przy braku ciśnienia niemożliwe jest sprawdzenie jak, gdzie lub którędy gaz znikł, konieczne będzie ponowne napełnienie wymienionych rur. Oczywiście gazem. 

 Z punktu widzenia zatroskanych obywateli i obrońców ekologicznej równowagi alarm o zniknięciu gazu nastąpił w momencie słusznym, bo widok milionów metrów sześciennych ulatniającego się gazu mógłby wymienionych do nerwicy doprowadzić.  Na szczęście gaz znikł nagle i teraz trzeba dokonać ponownych napełnień.

 Dzięki opiece sił nadprzyrodzonych plotki jakoby grupy dywersantów rozszczelniły rury, nie znalazły potwierdzenia, ponieważ rury są pilnowane, a dywersantów pracujących pod wodą nawet ze świecą nie znajdziesz.  Opcja, że ktoś podpierdzielił lub wyssał gaz z rury, jeszcze nie jest brana pod uwagę, ale chyba jest opcją najbliższą prawdy.  Najważniejsze jednak jest, że nasza rura została oficjalnie otwarta i teraz naszym obowiązkiem jest tak kombinować, by nam też gazu nikt nie podpieprzył.  


Najnowsze i już nieaktualne o rurach TUTAJ

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale