7 obserwujących
765 notek
248k odsłon
469 odsłon

Rafał Trzaskowski i eksperci

Wykop Skomentuj3

 Pytany we wtorek o tę sprawę w TVP Info doradca prezydenta Andrzeja Dudy, Paweł Sałek, wyraził zadowolenie, że "przynajmniej do zimy" udało się rozwiązać problem z awarią kolektora. "Wielkie podziękowania przede wszystkim dla żołnierzy, którzy zbudowali most pontonowy, a także dla wszystkich pracowników Wód Polskich i MPWiK" - powiedział.
 Dopytywany, kto powinien składać propozycje odnośnie dalszych rozwiązań, Sałek powiedział, że "przede wszystkim prezydent Warszawy, bo instalacja 'Czajka' i problem w pierwszej kolejności jest pana prezydenta (Rafała) Trzaskowskiego". Przyznał zarazem, że problem z lokalnego stał się ogólnopolskim. 
fakty.interia.pl

Jest przysłowie: ,, Sukces ma wielu ojców, tylko klęska jest sierotą" (Javier Moro).Przysłowia są mądrością narodów i z ust Pawła Sałka taka właśnie mądrość wypełzła. Twórcami sukcesu są prezydenci Warszawy, a jak sukces pękł, to odpowiadają sieroty. Czy odpowiedzialność egzaminu nie zdała, powiedzieć nie możemy, ale że twórcy sukcesu do sukcesu nie dorośli, ukrywać nie wypada?

Nie wypada pisać o unieruchomionej spalarni odpadów ściekowych i tysiącach ton niebezpiecznych odpadów, które wyparowały z miejsca spalania, ale o braku nadzoru technicznego ze strony miasta już tak. Można śmiało powiedzieć, że twórcy sukcesu dla sukcesu taką klęskę sprokurowali, że za taki sukces własnym majątkiem muszą zapłacić. O nadzorze technicznym nawet słowa nie wspomnę, bo że takowego nie było, materiał dowodowy wyraźnie wskazuje. Rury nie tylko że zostały krzywo ułożone, ale i niechlujnie wykonano zalanie rur jakimś niezwykłym i specjalnie dla Czajki wynalezionym betonem.

image

image

O innych przyczynach awarii już pisałem, więc jak dodam, że niechlujstwo, bajzel i totalna nieodpowiedzialność przy budowie sukcesu swoje stałe miejsce miała przesadą nie będzie.Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka