24 obserwujących
84 notki
102k odsłony
  552   1

Jestem Polakiem, polskim szlachcicem...

(Photo by Attila Husejnow/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)
(Photo by Attila Husejnow/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)

Przysrywanki ad personam i insynuacje to przejaw chamstwa. Nasi tutejsi hunwejbini, salonowi zagubieni w cieniu wielkiej polityki.
  Ćwierćwiecze temu Dire Straits w swoim przeboju, piosence Money for Nothing też, użyl słowo faggot i rozpoczęła się burza. Piosenka Money for Nothing, jej słowa to wypowiedź człowieka z nizin społecznych, przelewających swoje pretensje do świata dla niego nieosiągalnego. Do świata, dla którego jest wrogiem i któremu jednocześnie zazdrości. Jego zdaniem świat zarabia olbrzymie pieniądze bez wysiłku i jeszcze cieszy się sławą. A on musi harować na utrzymanie a otoczenie ma go w nosie…


Jak wypowiada sie, dyskutuje polski szlachcic...

Zły Zeb28 marca 2022, 13:53

@RobertK Pierdolisz jak potłuczony. Różnice sa takie subtelne jak między polskim a suahili głupku. Jestem Polakiem. Polskim szlachcicem. Takie tępe palanty jak ty doprowadzają mnie do szału. Nie masz się jak inaczej lansować? Masz życie jak z psiej dupy? Bierz prochy od psychiatry kretynie.

Krytyczna ocena bylego premiera przez prawdziwego 'polaka'...

Zły Zeb29 marca 2022, 02:15

@lupin1 Widzisz...to jest tak-Tusk to po prostu łachudra. Ojkofobiczna gnida. Parszywy od czasu gdy powiedział"a teraz policzmy głosy". Zapewne był parszywcem wcześniej,ale ja i w ogóle większość ludzi o tym nie wiedzieliśmy. Jest dla Polski jak gangrena i żeby było JASNE- Polska ma wyjątkowo podłą klasę polityczną. Całe stado zwyczajnie bydlaków,dla których Ojczyzna nic nie znaczy. Tusk,wśród nich, nawet mimo Grodzkiego cieciej osoby jest po prostu wybitnie obrzydliwy.


Wtóruje mu znany cham salonowy w krytycznej odpowiedzi:

spike29 marca 2022, 01:50

Tusk to wyjątkowo brudna, ruda i mściwa "szmata", cała jego kariera "polityczna" to judzenie Polaków przeciw sobie, to ta "ruda i mściwa szmata" robiła wszystko, by Polskę upokorzyć i oskubać z należnych pieniędzy unijnych, a teraz znowu judzi i pieprzy o jedności itp. bzdetach, to ta"ruda i mściwa szmata" spiskowała z Putinem, by on zamordował Prezydenta Kaczyńskiego i Jarosława Kaczyńskiego, których patologicznie nienawidzi za przegrane wybory. Kim są jego wyborcy i fani?, to takie same szmaty na niemiecko-sowieckich usługach, jak długo Polacy pozwolą im na niszczenie Polski, tak długo nie będzie Polska rosła w siłę, bo tego się boją, znikną ze sceny politycznej.


Polski szlachcic lubi sobie nazwac Zydow,  - parchem. Takie to naturalne, wrodzone...

Zły Zeb7 kwietnia 2022, 13:24

@Eternity Widzisz debilu to,ci wynikło z naszej frajerskiej nadziei w unii. Widzisz to,co przyniósł neokolonializm. Zadziwia mnie niezmiennie ta miłość parchów do swoich oprawców i nienawiść,pogardą wobec wybawicielu. Nie sposób pozostać obojętnym. Prędzej czy później zaczyna się na was wszarze patrzeć jak na podłego rodzaju mydło.


Podobnych chamskich, antysemickich, grubiańskich wypowiedzi sa juz setki.
Nawet wielce szanowana pani Wieslawa, kolezanka z miasta Łodzi, - nie wytrzymała.
Cyt:

wiesława13 kwietnia 2022, 14:42

@Arthur .
No niestety, ten saloon został przekształcony w jakąś ponura spelune. Czytac nie ma co, a rozmawiać z takimi prymitywami, bluzgajacymi jak wozacy, to się po prostu nie da.

https://www.salon24.pl/u/rk1/1220832,niezawisla-pamiec-i-amnezja-wolynska#comment-22587318

Cyt:

ludka5719 marca 2022, 07:15
Salon 24 coraz bardziej przypomina ściek. Odzywają się korzystając z anonimowości najbardziej odrażające z ludzkich cech.
Niedługo komentowanie tutaj będzie po prostu wstydem. Czytajac te wszystkie podłe komentarze i wyzwiska, automatycznie w człowieku uruchamia się podobna podłość i tym samym stajesz się podobny do komentujących w tak prymitywne i prostacki sposób.
To błędne koło


Dobre wychowanie, dom rodzinny, szkoła, środowisko, wykształcenie. Takimi zasadami wypada się też kierować na ulicy wirtualnej, czyli w Internecie. To nie jest żadna cenzura, tylko mapa drogowa, pozwalająca korzystać z Internetu z większą korzyścią. Chamstwo przerywa porozumiewanie się i dlatego powinno być tępione. Celem Internetu jest zdobywanie wiedzy, wymiana poglądów i doświadczeń, szybka komunikacja między ludźmi. Chamstwo nie ma tu nic do szukania, bo jego celem jest zniszczenie a nie nawiązanie komunikacji. Cenzury tu nie trzeba, wystarczy aktywna moderacja i solidarność tych użytkowników, którzy chama pogonią, bo im usiłuje przeszkodzić. 

Szach-mat demokraci, powiedzcie coś co nie pasuje prawakom, a wszelkie zasady kultury i dyskusji przestają obowiązywać.

Skad tacy ludzie się biorą?

Michał Jaworski kiedyś słusznie napisał. Są już też dane badawcze o tego rodzaju ludziach.

To są oni, którzy w Internecie odreagowują upokorzenia doznawane w realu gdzie wszyscy mają ich za chodzące gó..o.Zobacz galerię zdjęć:

Getty images.   Może tu maszeruje nasz polski szlachcic?
Getty images.   Może tu maszeruje nasz polski szlachcic?
Lubię to! Skomentuj61 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale