Logicznie myślący Logicznie myślący
136
BLOG

Komentarz do notki blogera @Eternity

Logicznie myślący Logicznie myślący Kultura Obserwuj notkę 8
Ponieważ cenzor AI nie przepuścił mojego komentarza do notki blogera @Eternity "Szanowni Państwo — list otwarty w sprawie moderacji na Salon24" - https://www.salon24.pl/u/eternity/1511610,szanowni-panstwo-list-otwarty-w-sprawie-moderacji-na-salon24 - to zamieszczam go na moim blogu w formie notki.

Panie @Eternity! Pan śmie się upominać i apelować o kulturalną, merytoryczna dyskusję na S24?

Pan, który lżył mnie przez lata i obrzucał obelżywymi wyzwiskami.

Pana bezczelność, hucpa i tupet nie znają granic. Jest Pan doszczętnie skompromitowany i okryty wieczną hańbą na S24. Gdyby administracja S24 przestrzegała własny regulamin, to już dawno by Pana tu nie było.

Począwszy od 22.05.2021 nazwał mnie Pan m.in.:

1. „prymityw” – za co ta obelga?

2. „smrodek antysemicki”- a ta obelga to za co?

3. „takie nic” – a ta obelga to za co?

4. „zero” - a ta obelga to za co?

5. „pan NIC”- a ta obelga to za co?

6. „dureń” - a ta obelga to za co?

7. "chory człowiek” - a ta obelga to za co?

8. „współczesny szmalcownik internetowy" - a ta obelga to za co?

9. „chory psychicznie idiota z Tarnowa” - a ta obelga to za co?

10. „zwykły złodziej” - a ta obelga to za co?

11. „internetowy włóczęga” - a ta obelga to za co?

12. itd. itp.

Panie @Eternity za co te wszystkie obelgi? Proszę odpowiedzieć Wszystkim Szanownym Salonowiczom, proszę odpowiedzieć także mnie, ale proszę odpowiedzieć przede wszystkim samemu sobie.

Czyżby kierował się Pan radą Schopenhauera - „Jeśli nie masz argumentów merytorycznych, to zostało ci grubiańskie obrażanie przeciwnika w dyskusji” – Artur Schopenhauer - Erystyka czyli sztuka prowadzenia sporów 

A jeśli chodzi o Pański honor i słynny zakład, to wszystko jest dokładnie udokumentowane na moim blogu.

https://www.salon24.pl/u/logiczniemyslacy/1447760,honor-wg-blogera-eternity

https://www.salon24.pl/u/logiczniemyslacy/1448317,honor-wg-blogera-eternity-ciag-dalszy-odcinek-2

https://www.salon24.pl/u/logiczniemyslacy/1449523,honor-wg-blogera-eternity-ciag-dalszy-ciagu-dalszego-odcinek-3

https://www.salon24.pl/u/logiczniemyslacy/1449821,neverending-story-honor-wg-blogera-eternity-ciag-dalszy-ciagu-dalszego-odcinek-4

https://www.salon24.pl/u/logiczniemyslacy/1470834,czy-bezczelnosc-i-hucpa-blogera-eternity-maja-granice

https://www.salon24.pl/u/logiczniemyslacy/1470833,czy-bezczelnosc-i-hucpa-blogera-eternity-maja-granice

https://www.salon24.pl/u/logiczniemyslacy/1474421,dyskusja-z-eternitem-panem-czy-chamem

https://www.salon24.pl/u/logiczniemyslacy/1477980,diabel-opetal-blogera-eternity

https://www.salon24.pl/u/logiczniemyslacy/1495331,do-blogera-eternity

To, że zwolniłem Pana z obowiązku zrealizowania przegranego zakładu, nie znaczy że Pańskie wybryki poszły w zapomnienie.

Dopóki nie zachowa się Pan jak trzeba, to żaden przyzwoity człowiek nie powinien podawać Panu ręki, tylko omijać Pana szerokim łukiem i przechodzić na drugą stronę ulicy.

Jest Pan wyjątkowo bezczelnym chamem.

Bloga założyłem dzięki blogerowi Echo24, który najpierw mnie zablokował, a następnie napisał dedykowaną mnie notkę, zawierającą kłamstwa i oszczerstwo pod moim adresem. Głównym celem mojej aktywności na S24 jest walka z cenzurą, głupotą, chamstwem i kłamstwem. Moim zdaniem, każdy rozumny i uczciwy człowiek powinien wytrwale dążyć do poznania prawdy, odważnie głosić prawdę, mężnie bronić prawdy, samemu konsekwentnie żyć w prawdzie, radykalnie walczyć z kłamstwem i nie ulegać błędnym mniemaniom, własnym lub cudzym.  "Nieważne że my cierpimy (jesteśmy prześladowani) z powodu prawdy, ważne żeby prawda nie cierpiała (nie była prześladowana) z naszego powodu." - Escriwa. Na mojej osobistej ekskluzywnej liście cenzorów znajdują się obecnie: Iskra.SH, Stary, doku, echo24, folt37, nerwica eklezjogenna,  Milton, figa z makiem, HeMajewski, mannet, zhongguo. Wszystkim moim cenzorom dedykuję fraszkę Stanisława Jerzego Leca - "Tak długo gryzł cenzor, aż się ugryzł w własny jęzor".

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (8)

Inne tematy w dziale Kultura