3 obserwujących
8 notek
1918 odsłon
572 odsłony

Skandal w toruńskiej szkole - NOWE FAKTY

Ludzkie Oblicze Prawicy
Ludzkie Oblicze Prawicy
Wykop Skomentuj5

Skandal w polskiej szkole! 

Tolerancja banderyzmu w Polsce zaczyna przekraczać niebezpieczną granicę! 

„Uczeń na przerwie zwrócił uwagę koledze narodowości ukraińskiej, który wychwalał S. Banderę, że w Polsce uważany jest on za bandytę. Szkoła zgłosiła sprawę do sądu opiekuńczego w Toruniu, stawiając polskiemu uczniowi zarzut nacjonalizmu” – poinformowała na twitterze Magdalena Majkowska z Centrum Interwencji Procesowej Ordo Iuris.


Według informacji uzyskanych z otoczenia uczniów, konflikt między nimi narastał od dłuższego czasu. "Zwrócenie uwagi o Banderę było tylko początkiem. W kolejnych dniach ukraiński uczeń wyzywał oraz opluwał Maćka za jego odzież z symboliką Żołnierzy Wyklętych"- relacjonuje w wiadomości do nas uczeń szkoły.

Chłopiec nie reagował na zaczepki, które były jednocześnie zgłaszane do nauczycieli w szkole. Szkoła zaleciła, aby chłopcy trzymali się z dala od siebie. Niestety do bójki między chłopcami doszło poza terenem szkoły. Maciek odbył rozmowę ze szkolnym pedagogiem. Sprawa znalazła swój finał w sądzie

Co ciekawe, zgłosili się do nas rodzice uczniów szkoły podstawowej nr 10 w Toruniu, wskazując na nauczyciela, który publikuje na swoim facebookowym profilu treści z takich stron jak "sokzburaka" czy "nie lubię pis-u". Warto dodać, że są to treści skrajnie lewicowe, których publikacja jest niezgodna z etyką zawodową nauczyciela! 

Jako Ludzkie Oblicze Prawicy nie godzimy się na prześladowanie polskich dzieci za mówienie prawdy! Stop fałszywej tolerancji! Wykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka