Poluzowano obostrzenia dotyczące wesel, bo Kinga Duda ma wyjść za mąż?

Kinga Duda jest prawniczką. Jest widywana przed budynkiem sądu na warszawskim Żoliborzu.
Kinga Duda jest prawniczką. Jest widywana przed budynkiem sądu na warszawskim Żoliborzu.
W branży weselnej nieoficjalnie mówi się o ślubie córki prezydenckiej pary. Kinga Duda ma niebawem wyjść za mąż - zdradziła organizatorka wesel w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

Rozstania nie było?

Niedawno media informowały, że córka Agaty Kornhauser-Dudy i Andrzeja Dudy rozstała się z narzeczonym. "Kinga Duda znów jest singielką!" - donosiły serwisy plotkarskie, a tu niespodziewany zwrot akcji.

Wiadomo, że 26-letnia Kinga Duda spotykała się od dłuższego czasu z Bartłomiejem, studentem medycyny i synem dyrektorki jednego z krakowskich szpitali. Wcześniej chłopakiem prawniczki był Karol, również student medycyny. 

Polecamy:

Ślub Kingi Dudy

Dziennikarz "GW" podczas rozmowy właścicielką firmy Magic Day Wedding & Event Planners Iloną Jabłońską, powiedział, że na internetowych forach ślubnych krąży niepotwierdzona oficjalnie informacja, że w czerwcu w Niepołomicach córka prezydenta, wychodzi za mąż.

– W branży weselnej też się o tym mówi, choć nie wiem, czy są to tylko pogłoski, czy prawda. Ci, którzy są tego pewni, wieszczą, że po tym wydarzeniu limit gości weselnych może się obniżyć – odpowiedziała jego rozmówczyni.

Wesela na 150 osób

Wiele osób przypuszczalny ślub Kingi Dudy łączy bowiem ze złagodzeniem obostrzeń weselnych. Od 6 czerwca w weselu może uczestniczyć nie 50 a 150 osób, plus osoby zaszczepione. -  Dla mojej branży był to nadspodziewanie duży skok - mówi organizatorka wesel i ślubów z Warmii i Mazur.

Weselnicy nie muszą nosić maseczek. Przy stole powinny siedzieć osoby z tej samej rodziny lub gospodarstwa domowego. Zapewniony musi być płyn dezynfekcyjny. Jeden kelner ma obsługiwać nie więcej niż 15 osób.

ja

Czytaj także:

Lubię to! Skomentuj60 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości