Mata będzie miał swojego burgera w McDonaldzie. Fala hejtu i oburzenia

Instagram/33mata
Instagram/33mata
McDonald's już nie długo wypuści limitowany "Zestaw Maty". Fani rapera będą mogli spróbować nowych zestawów, które zostały stworzone we współpracy z Matą. Spróbować będzie można m.in. potrójnego cheeseburgera oraz matchak late. Nie wszystkim spodobała się jednak nowa promocja.

Nowości w menu McDonald's mają pojawić się już 18 października we wszystkich restauracjach McDonald's w Polsce.

Mata jak Travis Scott

Raper Mata odniósł w Polsce niewyobrażalny sukces. Własne menu w McDonaldzie to coś, czym naprawdę tylko nieliczni mogą się pochwalić. Ponad rok temu McDonald's nawiązał podobną współpracę z raperem Travisem Scottem.


Bardzo enigmatyczna zapowiedź trafiła na Facebooka na stronie McDonalda. Współpracą pochwalił się również sam Mata na swoim Instagramie.

Mimo że w dalszym ciągu nie podano żadnych szczegółów, niektórzy dotarli do zdjęć naklejek, które posłużą do identyfikacji wizualnej całej akcji.

" target="_blank">

Mimo że w internecie pojawiły się przecieki (jak np. zdjęcie powyżej), próżno szukać szczegółów dotyczących całej oferty. Fani nie będą musieli na szczęście długo czekać, ponieważ oferta wchodzi do sprzedaży już w poniedziałek.

Krytyka Maty

W internecie bardzo szybko pojawiły się słowa krytyki dotyczące nowej współpracy Maty i Mcdonalda.

Jan Śpiewak napisał na Twitterze, że przez współpracę Mata dokłada kolejną cegiełkę do niszczenia planety. Dostało się również opozycji.

To niejedyny komentarz krytykujący całą akcję.

Inni czekają na nową ofertę z niecierpliwością.

WP

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj34 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura