Za co przebrać się na Halloween? Co założyli na siebie celebryci?

Unsplash/NeONBRAND
Unsplash/NeONBRAND
Co roku Halloween jest pretekstem, by wyglądać tak, jakbyśmy chcieli, ale się wstydzimy. Tak było i tym razem - obok strojów wzbudzających żenadę, znalazły się również kostiumy bardzo pracochłonne i pomysłowe.

Halloween pozwala być przez jeden dzień kimś innym. I choć Halloween wypada dopiero dziś, wiele imprez już zdążyło się odbyć - w piątek i sobotę.

Co roku w Halloween oglądamy pary przebrane za Mię Wallace i Vincenta Vegę z "Pulp Fiction", Leona i Matyldę z "Leona Zawodowca" czy zakonnicę i księdza. Kobiety przebierają się często w seksowne kocice, króliczki Playboya, wampy lub zakonnice - to w sumie klasyki, które odkopywane są z dna szaf każdego roku.

Przyjrzyjmy się jednak tym kreacjom, które nieco się z tych trendów wyłamują.

Zobacz: Polska oswojonym zwierzątkiem Niemiec? Porównanie Adama Bodnara

Maffashion jako Mata

Znana blogerka modowa Maffashion podczas wyboru halloweenowego stroju poszła drogą niekonwencjonalną. Przebrała się za młodego rapera Matę. Strój zrobił takie wrażenie, że portal RMF FM nazwał go "jednym z najbardziej zjawiskowych".

Maffashion założyła na siebie niebieski dres, z którego wystawały jej bokserki. Blogerka nie zdecydowała się na tak śmiały krok i nie obcięła włosów ani ich nie utleniła, za to założyła perukę. Na twarzy dorysowała sobie krzaczaste brwi, a na brzuchu - gęste owłosienie.

Udało się jej odwzorować wygląd rapera?

Możliwe, że jeszcze większe wrażenie zrobiłaby przebierając się za tatę Maty.

Squid Game

Był rok Jokerów i Harley Quinn, teraz przyszedł czas na kolejne kostiumy, które zawładnęły Halloween - te stroje miał na sobie prawdopodobnie co czwarty (lub więcej) gość halloweenowej imprezy.

W postacie z brutalnego serialu Squid Game przebierały się również dzieci - żeby się przekonać wystarczy wyszukać na Instagramie tagu #SquidGame.

Zobacz: „Wiadomości” TVP o przemocy w Szwecji. Reportaż zilustrowano materiałami z serialu Netflix

Rodzinka w komplecie

Członkowie rodziny Rozenek-Majdan poszli w tym roku na całość, jeśli chodzi o halloweenowe przebrania. Cała rodzina upodobniła się do rodziny Addamsów, tworząc rodzinę "Majdansów". Trzeba przyznać, że skala przedsięwzięcia robi wrażenie.

Jak prezentowała się Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan i ich dzieci? Zobaczcie sami.

Na tej imprezie nie zasnął nikt

Z dystansem do tematu podeszła młoda aktorka Julia Wieniawa. Celebrytka założyła maskę nawiązującą do sequela slashera "W lesie dziś nie zaśnie nikt", w którym sama zagrała.

Wieniawa w swoim instagramowym story zażartowała, że u niej Halloween trwało ponad miesiąc, dlatego teraz nie ma już ochoty się przebierać. Jak wyglądała?

WP

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj29 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości