Kamil Durczok spowodował wypadek po pijanemu. Miał aż 2,6 promila

Kamil Durczok. fot. Youtube
Kamil Durczok. fot. Youtube

Znany dziennikarz telewizyjny Kamil D. został zatrzymany przez policję po tym, jak na drodze krajowej nr 1 pod Piotrkowem Trybunalskim wziął udział w kolizji. Mężczyzna miał w 2,6 prom. alkoholu w wydychanym powietrzu.

Jak podała piotrkowska policja, do kolizji doszło ok. godz. 12.50 na remontowanym odcinku drogi krajowej nr 1.


"Kierujący samochodem BMW 51-letni mieszkaniec woj. śląskiego, poruszając się remontowanym odcinkiem drogi krajowej nr 1 w kierunku Katowic, najechał na pachołki oddzielające pasy ruchu. Następnie jeden z pachołków uderzył w auto nadjeżdżające z przeciwka" – wyjaśniła policja.

Nikt z uczestników kolizji nie ucierpiał, natomiast po zbadaniu ich alkomatem okazało się, że kierowca BMW ma 2,6 prom. alkoholu w wydychanym powietrzu.

Zdaniem lokalnych mediów, m.in. "Dziennika Łódzkiego", którego reporter był na miejscu zdarzenia, sprawcą kolizji był dziennikarz Kamil D. Policja zatrzymała 51-latka, ale na razie nie zapadła decyzja, czy trafi on do policyjnej izby zatrzymań.

Według policji na pewno zostanie on ukarany za spowodowanie kolizji oraz przestępstwo, jakim jest jazda w stanie nietrzeźwości – grozi za nią do 2 lat więzienia.

KJ

Lubię to! Skomentuj142 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości