73 obserwujących
1313 notek
1110k odsłon
116 odsłon

Wybory, "debata"... wycieczka

Wykop Skomentuj17

Wczoraj w TVP odbyła się - niby - debata kandydatów na prezydenta. Jednak pytania, które zadawał prowadzący miały głównie pogrążyć kandydata Trzaskowskiego, ale jakoś nie wyszło.

Pytania tyczyły małżeństw homoseksualnych... /to jakaś obsesja w obozie władzy/, szczepionki przeciw koronawirusowi, której nie ma czy uchodźców, którzy jakoś nie stoją u naszych bram. Czyli ściemnianie.

Tworzący tę debatę mieli bardzo ograniczone pojęcie... i mało się przejmowali tym, co w obecnym czasie jest największym zagrożeniem dla Polaków. A przecież chodzi o zdrowie, miejsca pracy, środki na przeżycie... 

Najważniejsze jednak było to, aby kandydat Duda dobrze czuł się w TVP, czyli w swoim środowisku. Ale można było odnieść wrażenie, że jest jakby wycofany i niepewny.

Jednak z pomocą chce mu przyjść "wujek" z Ameryki, który zaprasza go do siebie, przy samy końcu kampanii prezydenckiej w Polsce. A ten prezydent podobno jest strasznie zadowolony i już pakuje walizki. Co mu tam własny kraj, gdy można się promować w Ameryce. Tylko powinien pamiętać, że to nie będzie za darmo i winien kilka razy oglądać podsunięty długopis zanim coś podpisze, bo słono Polska może za tę wycieczkę zapłacić.

Wykop Skomentuj17
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka