W kinach jest już film pt. "Book Club. Następny rozdział". A to jest dalszy ciąg wcześniejszego filmu pt. "Pozycja obowiązkowa".
Film wyreżyserował Bill Holderman, wg swojego i Erina Simmsa scenariusza'.
I tak, jak było wcześniej, są cztery przyjaciółki: Diane /Diane Keaton/, Vivian /Jane Fonda/, Sharon /Candice Bergen/ i Carol /Mary Steenburgen/.
No i są m.in. ukochany Diane, emerytowany kapitan samolotu, Mitchell /Andy Garcia/ i mężczyzna Vivian, Arthur /Don Johnson/.
Vivian i Arthur zaskakują przyjaciół, gdy zamierzają się pobrać.
Ale wcześniej - we Włoszech - ma się odbyć wieczór panieński Vivian, zorganizowany przez przyjaciółki.
A we Włoszech jest wiele komplikacji, tak w Rzymie, w Wenecji, jak i w Toskanii. Aż do zaskakującego finału...
Bardzo słonecznymi zdjęciami w tym filmie zajął się Andrew Dunn, a sympatyczną muzykę stworzył - i zebrał - tu Tom Howe.
Film "Book Club. Następny rozdział" jest dosyć rozrywkowy, choć długie rozmówki pań mogą niektórych trochę znudzić. Ale nie jest źle, gdy takie towarzystwo zostało tu zebrane.



Komentarze
Pokaż komentarze (2)