Blog
"Uśmiech wędruje daleko"
maia14
68 obserwujących 1083 notki 931310 odsłon
maia14, 4 maja 2017 r.

Prezydent... niektórych Polaków

2265 57 0 A A A

Kiedy Andrzej Duda kreował swoją kampanię prezydencką, to czarował, że będzie prezydentem WSZYSTKICH Polaków. Ale ostatnio przyznał, że ściemniał, a jest prezydentem tylko tych, którzy go wybrali. Lepszy rort?

Prezydent od dłupopisu... przeszedł do pisania listów /do ministra obrony narodowej/, a ostatnio wrzucił "pomysł", aby zmienić Konstytucję RP. I choć suweren - co widać na podstawie sondaży - tego nie pragnie, to on - lekceważony przez swego prezesa - "Adrian/Ambroży"... - będzie się upierał...

Dziwny jest ten Andrzej Duda. Gdy przemawia krzyczy. Gdy widzi prezesa-posła jest do usług. Goni za hostią i ratuje obrazki święte. Często też jeździ na nartach, a nocami uprawia gadułki z piętnastolatkami. Pewnie tak został ukształtowany...

Tuż po wybraniu Andrzeja Dudy na prezydenta, jego mama udzieliła bogatego w szczegóły wywiadu, w którym podkreślała ich rodzinną religijność. Opowiadała też, jak to się wszyscy razem - na kolanach - modlili oraz prowadzili rozmowy przed obrazkiem świętym. A potem siadali do wspólnego stołu i jedli z jednej miski. Takie ich zwyczaje.

Teraz jednak Andrzej Duda jest podobno prezydentem Polski, a dalej wciąż jest na kolanach: w kościele lub przed swoim prezesem.

Andrzej Duda chce zmiany Konstytucji, tyle, że konkretów nie podaje, bo też ma się wrażenie, że taki z niego prawnik jak z niejakiej Kempy - "ja jako prawnik" /po administracji/. A może marzy mu się państwo wyznaniowe lub modełko niejakiego Erdogana?

Czasami dzieci poddawane wielkiej indoktrynacji religijnej tracą kontakt z rzeczywistością, bo w pewien sposób zostały ograniczone, a nawet okaleczone. Jest taki nowy film /duński/ pt. "Wybawienie", w którym mężczyzna - ofiara nawiedzonej religijnie matki - nosi w sobie takie rany, że musi ranić innych, czasami na śmierć.

Prezydent Duda chyba nas nie wykończy, ale dla zadowolenia swego ziemskiego bożka, może próbować nam zatruć życie...

Opublikowano: 04.05.2017 16:36.
Autor: maia14
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

"Uśmiech wędruje daleko" image

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • To fakt. Taki chce - na siłę - pokazać...
  • Różni zakompleksieni chłopcy, którzy znaleźli miejsce przy PiS-ie, teraz poczuli władzę i...
  • Możliwe, że to ktoś "życzliwy" doniósł. Sprawdź, czy nie masz tam wroga.

Tematy w dziale Polityka