mannet mannet
186
BLOG

Czy Polska weźmie udział w konkurencji technologicznej?

mannet mannet Historia Obserwuj temat Obserwuj notkę 2

Archeologia marketingu hebrajskiego

Przesłanka: "Dlaczego ja obywatel Polski pochodzenia żydowskiego muszę reklamować Polskę, a nie robią tego Polacy?" - catrw

*

"Alija duchowa" żydów polskich II RP" i transfer zrównoważonej wartości mienia - przeniesienie muzeum POLIN do nowego miasta w środku Izraela na pustyni Negew.

image

*

Najpierw potrzeba by było zlecenia badań i pozytywny ich wynik budowy czterorurowej sieci wodociągowej przez Izrael, po dwie rury z północy oraz z południa, z zakładów odsalania wody morskiej oraz solarnych sterowców gromadzących wodę ze skraplania chmur nad oceanem. Niemożliwe. Prawda? Oto właśnie chodzi. Mogą być zbudowane przez tysiące kilometrów rurociągi z gazem ziemnym. Osady jednak muszą być przy naturalnym źródle wody do picia i umycia się. Mogą być pro futuro kosmiczne technologie i przy tym nie ma takich, które trwale utrzymają miasto na pustyni, choćby Elon Musk został najbogatszym menadżerem z domeny techniki na tej Ziemi.

*

Co by to było, gdyby oddział 10 tys. pracowników polskich firm wszedł na budowę nowego miasta do Izraelu?

image

*

image

*

Nowa pustynna idea - Księżyc (Demokraci) i Mars (Republikanie).

mannet
O mnie mannet

Blog: "Ułożenia" - sztuka to fizyka bez matematyki. * W przyrodzie są tylko dźwięki i więcej nie ma w naturze muzyki. Talent nie pochodzi z tej Ziemi. * Monter ułożeń niemożliwych [ komentarze ].

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura