5 obserwujących
153 notki
246k odsłon
669 odsłon

Jarosław Zieliński: Kończę pracę w MSWiA z poczuciem dobrze wykonanych zadań.

Jarosław Zieliński/Twitter
Jarosław Zieliński/Twitter
Wykop Skomentuj10

Jarosław Zieliński pożegnał się z resortem MSWiA. Jednego nie można zarzucić panu Zielińskiemu. Z pewnością nie można mu odmówić rozmachu. Konfetti, policjanci przebrani za anioły czy hawajskie tańce. Ale dziś okazało się, że Jarosław Zieliński, to człowiek nad wyraz dowcipny. Na portalu społecznościowym Twitter pożegnał się z wyborcami używając bon motowego języka.

image


Panie Jarosławie, ze te "dobrze wykonane zadania". to może i nagrodę by pan dostał, ale w cyrku...

Oto kilka sztandarowych akcji.

Wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński brał udział w konferencji poświęconej bezpieczeństwu osób starszych. Wiceministra powitała grupa tańca Sen Hawajów działająca przy białostockiej Akademii 50+.

image

Konfetti zrzucono z helikoptera, który pojawił się w kulminacyjnym momencie uroczystości Święta Niepodległości w Augustowie. Współorganizował je nadzorujący właśnie policję sekretarz stanu w MSWiA Jarosław Zieliński. Sam helikopter należał do Straży Granicznej, którą również nadzoruje sekretarz Zieliński.

image

Trzech oficerów policji konnej wzięło udział w Orszaku Trzech Króli, który przeszedł ulicami Szczecina. Byli przebrani za anioły. 

image

Wykop Skomentuj10
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka