5 obserwujących
153 notki
246k odsłon
1687 odsłon

"Kultura" szefa MSWiA. Joachim Brudziński komentuje tekst Sunday Times.

J. Brudziński MSWiA
J. Brudziński MSWiA
Wykop Skomentuj19

Dowody zebrane przez mołdawski parlament sugerują, że około 1,5 miliona funtów zostało wypranych na kontach firm zarejestrowanych w Glasgow i Edynburgu i trafiło na rachunek bankowy Fundacji Otwarty Dialog - Sunday Times. 

Czy Fundacja Otwarty Dialog była zaangażowana w proceder brudnych pieniędzy? Oprócz Fundacji prowadzonej przez Ludmiłę Kozlowską i Bartosza Kramka, w procederze miały brać udział szkockie firmy. Tekst na ten temat opublikował brytyjski tygodnik The Sunday Times. Na razie wszystko pozostaje w sferze niedomówień, a całość nie jest objęta żadnymi ramami prawnymi czy też nie podjęto jeszcze żadnych kroków przez służby któregokolwiek kraju wymienionego w tekście The Sunday Times. 

Jednak Joachim Brudziński, minister spraw wewnętrznych i administracji w rządzie Mateusza Morawieckiego pozwolił sobie na komentarz na łamach Twittera. No cóż, można się spodziewać więcej od ministra 38 milionowego kraju. Pod wpisem ministra sporo jest głosów o "rynsztokowym" języku czy też prośba, żeby p. Brudziński nie pisał w stanie wskazującym na spożycie alkoholu... 

image

Oto kilka komentarzy internautów pod wpisem ministra Brudzińskiego. 

image

imageimage

Warto zaznaczyć, że "twórczość" p. Brudzińskiego na łamach Twittera jest, no właśnie, jaka jest? Pojawiają się głosy, że prostacka. 

Wykop Skomentuj19
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka