13 obserwujących
819 notek
308k odsłon
1111 odsłon

Wyrok godny niekompetentnego sędziego lub sterowanego sędziego!

Wykop Skomentuj80

Wyrok sędziego Warszawskiego Sądu Okręgowego w sprawie zaniechania swoich obowiązków w przygotowaniu lotu samolotu TU 154 M do Smoleńska z delegacją prezydencką, śp. Lecha Kaczyńskiego, to profanacja PRAWA i PAMIĘCI 96 tych, którzy zginęli pod Smoleńskiem, a także ośmieszenie rodzin przed całym światem, których bliscy zginęli pod Smoleńskiem!
Przykładowe wyroki polskich najbystrzejszych sędziów;
otóż opozycjonista za rzucenie masą tortową w niekompetentną sędzinę prowadzącą niekończący się proces zleceniodawców Stanu Wojennego i zabicia górników z kopalni WUJEK(Jaruzelskiego, Kiszczaka), otrzymuje wyrok 10 miesięcy bezwzględnej odsiadki i go odsiaduje.
Rozumiecie to?,10 m-y bezwzględnego więzienia za rzucenie masą tortową, którą on ciut umazał niekompetentną sędzinę!
Ubezwłasnowolniony młody facet przyswaja sobie w sklepie batonik za 99 groszy., otrzymuje od sędziego wyrok do zapłacenia 100 zł.
Matka tego skazanego syna, którą nie jest stać na zapłacenie 100 zł daje sędziemu do ręki bat, a ten stary miernota skazuje jej syna na 5 dni aresztu za 99 groszowy batonik, o zgrozo!
Dyrektor więzienia widząc, że chłopak ma problemy natury psychicznej - wpłaca z własnej kieszeni zasądzoną przez wysoki sąd kaucję 40 zł, a co robi ten miernota w todze o niskich kompetencjach?
Ano; jego niskość w todze, pozbawia dyrektora więzienia pracy, bo śmiał obrazić zasądzony wyrok wysokiego sądu, który reprezentował bezduszny najprawdopodobniej przygłup w todze!
Takich przykładów ośmieszających PRAWO i polskie pokomunistyczne, jakby wysokie sądy (ciekawe dla kogo one wysokie), ale o bardzo niskich kompetencjach ze znajomości PRAWA, jest w całej Polsce zastraszająco dużo!
Szczególnie wyróżniają się pod względem niekompetentnych składów sędziowskich, takie miastach jak:
Warszawa, Łódź, Kraków, Poznań, Szczecin, Gdańsk; gdzie zasiadają domniemani przestępcy w togach!
– Świadoma profanacja PRAWA przez sędziego i nieadekwatne wyroki do stopnia szkodliwości społecznej, też są przestępstwem popełnionym przez sędziego prowadzącego proces sądowy i orzekającego z naruszeniem PRAWA i KPK!
Wracając do głównego wątku wczorajszego wyroku w sprawie Katastrofy Smoleńskiej;
to tu ludzie z kancelarii byłego premiera Tuskolandii Donalda Tuska zaniechali wykonania swoich podstawowych obowiązków służbowych, które miały bezpośredni wpływ na śmierć 96 osób pod Smoleńskiem i oni otrzymują bardzo śmiesznie niskie wyroki w zawieszeniu lub ich umorzenie, o zgrozo!
Jak te wczorajsze wyroki sędziego mają się do schizofrenika skazanego na 5 dni więzienia za batonik, o wartości 99 groszy, czy do wyroku opozycjonisty skazanego na 10 m-y za rzucenie masą tortową w niekompetentną sędzinę, itd?!
To jest ten w/g sędziego Sądu Okręgowego w Warszawie, jakoby sprawiedliwy wyrok w sprawie zaniechanych obowiązków służbowych, które doprowadziły do katastrofy lotniczej i śmierci 96 osób na lotnisku niespełniającym wymogów bezpieczeństwa lotniska do lądowania na nim tego typu samolotu, jakim był TU 154M?!
Najgorsze jest to, że wszyscy są z tego wyroku zadowoleni; ciekawe, czy ich bliscy, którzy pod Smoleńskiem zginęli, też są zadowoleni z ich zadowolenia – szok!

Wykop Skomentuj80
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka