Blog
dawniej kaczazupa
Michał Jaworski
Michał Jaworski Dinozaur gorszego sortu
33 obserwujących 373 notki 382304 odsłony
Michał Jaworski, 12 października 2016 r.

"Wystarczające dowody na to, że był wybuch" po roku.

3593 328 0 A A A

Notka ukazuje się na blogu podpisanym imieniem i nazwiskiem, za jej treść ja ponoszę odpowiedzialność cywilną a mój adres dla doręczeń znany jest w byłym ZP oraz organizatorom Konferencji Smoleńskiej

W gruncie rzeczy nie wiem, czy wysyłając tego malia dr Berczyński był przekonany przez swoich współpracowników  o istnieniu dowdów na wybuchy, czy też była to forma castingu na takich przyszyłych  członków komisji, którzy zadawanie pytań uznają za nietakt.

Wystrczające dowody wybuchu po roku.
Faktem jest, że wszyscy poza naszym kolegą Peemką odnależli się w komisji. Peemce przypadła rola testowania w internecie, które nowe konfabulacje Macierewicz może włączyć do smoleńskiej narracji. Na marginesie - odłamek znaleziony przed brzozą,  o ktrym de facto  nawet nie  wiadomo, czy pochodzoi z tupolewa, oddala się od brzozy coraz bardziej - było 60 m a ostatnio Macierewiczowi urosło do 100m. Faktycznie w  ekspertyzie są podane współrzedne brzozy i odłamka, z których wynika, że było to 40.
Wystrczające dowody wybuchu po roku.Prawdziwa historia i histeria wybuchowa ma swój początek w notce na S24,, a potem poszło jak z płatka.

S24 w ogóle był wylęgarnią talentów eksperckich - w tym z kukułczych  jaj.

 

 

 

 

 

 


Ten fragment kadłuba był koronnym dowodem wybuchowym - musiał pęknąć od nadcisnienia jak gotowana parówka.

Wystrczające dowody wybuchu po roku.
Skrzętnie ukrywano lewą cześć wyliczenia Szuladzińskiego potrzebnej do wydmuchnięcia ilości  trotylu.

Wystrczające dowody wybuchu po roku.
Zamachów bombowych na samoloty dokonuje się detonując  małe bomby na wysokości ponieważ wtedy to różnica ciśnień dokonuje dzieła zniszczenia. Na dodatek czyni to i wzdłuż i w poprzek, a nie jak chcą członkowie komisji Witakowski i Ziółkowski - tylko wzdłuż. W przeciwieństwie do kadłuba  samolotu poszycie parówki nie składa się bowiem z nitowanych prostokątów.
Wystrczające dowody wybuchu po roku.
W ten sposób, kiedy Berczyński zebrał swoją komisję, dowód koronny okazł się nie "enough"  ale  do zamilczenia na "konferencji prasowej" .

Jeszcze w kwietniu 2015, a więc po czterech latach "badań"  Binienda głosil pewność o wybuchowym zgładzeniu wszystkich. Dowodami miały być między innymi włąściwości drewna brzozowego, które widzimy na slajdach.
Wystrczające dowody wybuchu po roku.
Wystrczające dowody wybuchu po roku.
Znaczenie wykresów z górnego slajdu jak i zakreślonego na dolnym parametru Ghard udało się rozszyfrować przy pomocy oryginalnych materiałów Ls-Dyny.
Wystrczające dowody wybuchu po roku.
Oznaczają one ni mniej ni więcej, że brzozę Biniendy cechowało doskonale plastytczne  zachowanie - jak plastelinę. Ale brzoza Biniendy prostowała się. Nie ma innej możliwości jak, że Binienda po wysymulowaniu fazy zginania podmieniał parametr plastyczności, aby brzoza wróciła do pionu (a nawet wychyliła się w drugą stronę) a to jest pospolite oszustwo. Niestety w tym oszustwie przez kilka lat sekundowali Biniendzie członkowie zespołu ekspertów ZP i członkowie KN Konferencji Smoleńskich. Drugie martwi bardziej, poniważ większość z nich  akceptowała zbywanie wszystkich wątpliwości milczeniem autorów referatów samemu raczej nie upatrując korzyści z akceptacji paranaukowości konferencji.

Co powiedziano w Czarno na Białym z 11.10.2016(*)

Najprawdopodobniej poprawne wyliczenie Szuladzińskiego ilości trotylu potrzebnej do wytworzenia takich zniszczeń jest skrzętnie zamilczne bo to jest ilość absurdalnie wielka.

Najprawdpopodobniej jedyna symulacja Biniendy z prawdziwymi grubościami blach w skrzydle i prawdziwymi właściwościami drzewa ujrzała światło dzienne  przypadkowo.

Binienda nigdy nie wycofał się z symulacji, w których oszukiwał.

Przekaz o manipulacjach Jorgensena jest niestety niemedialny. Największych dopuścił już po dyskusji z Kowaleczką, kiedy to zaczął produkować rozkłady siły nośnej  i sprawdzać metodą Monte Carlo, czy z założenia, że samolot przeleciał  nad brzozą wynika, iż przeleciał nad brzozą.

_______________________________________

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=4&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjTqIi599PPAhXEFywKHW6XDUMQqQIIOjAD&url=http%3A%2F%2Fwww.tvn24.pl%2Fczarno-na-bialym%2C42%2Cm%2Fczarno-na-bialym-nie-czyste-teorie%2C683172.html&usg=AFQjCNH8m9hTs7Qi7O4xprU3UwoCn8qaCA&sig2=0cGDNJ-J1UVX0A81P0exRQ

 

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Bardzo były fizyk teoretyk, do 1982 pracownik naukowy. Autor referatu na I Konferencji Smoleńskiej. Dzisiaj sam zdziwiony, skąd w tym temacie i miejscu się znalazł. Archiwalne notki: http://mjaworski50.blogspot.com/ Odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności ale też podejrzany o przynależność do niedorżniętej watahy współpracowników gestapo.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Zaraz bedziesz mial kontakt z kalafiorami
  • Org Skoro napisałeś "To że Lasek i ty nie umiecie wyliczyć wysokości uderzenia skrzydła, to...
  • Orgu, skoro ty nie wiesz to twój problem a nie mój. Skoro nie wiesz, że RW zapisywane jest z...

Tematy w dziale Polityka