Blog
moja demokracja
Kazimierz Demokrata-Polski
Kazimierz Demokrata-Polski pracujący doswiadczony ekonomista
6 obserwujących 1867 notek 575481 odsłon
Kazimierz Demokrata-Polski, 16 lipca 2017 r.

Manifestacja dyrdymałów i chamstwa czyli refleksje po-manifestacyjne

367 1 0 A A A

Dzisiejsza manifestacja garstki opozycji zasilonej zwiezionymi 16 autobusami działaczami z Polski, była jednym wielkim ruchem absurdu i chamstwa. Nie będę przytaczał dowodów na swoją tezę, jet tego w mediach bez liku .Dla normalnych w rzeczywistym świecie czytelne fakty.  Od dłuższego czasu obserwuje zbydlęcenie totalnej opozycji.

Opozycja dojrzewa do skrajnej głupoty a zarazem zbydlęcenia, nie mówię już o logice politycznego intelektualizmu ale o nienawiści która rodzi niebywałe chamstwo. Zachowania w mediach, uzewnętrzniają oblicze tych ludzi. Nonsensy które wypowiadają są nie tylko stekiem bzdur ale odwrotnością logiki i normalności. Nie to jednak jest ważne, niech bredzą o zagrożeniu demokracji, wychodzeniu z Europy, czy izolacji Polski tym zapracowują na siebie i swoje partie totalnej głupoty i odizolowania od społeczeństwa, ale ten język agresji, poniżania, wprost bruku jest obrzydliwy i ubliżający polskości.

Laureat Nobla, pokojowej nagrody nawołuje do obalenia rządu, marzy, że będą uciekać przez okna, ten kretyn nie rozumie co to jest demokracja, oczywiście po zawodówce nie może mieć wiedzy zbyt dużej, ale tak się szmacić chęcią blokowania modłów, stanąć na przeciwko księdza, może jeszcze weżmie siekierę i będzie atakował. Niebywałe i to był prezydent, z Matka Boską w klapie, a nie odróżnia dobra od zła.

Po Niesiołowskim, Palikocie trudno się dziwić, że naród miał ich dość. Zdecydowana większość nie chce "tego co było" a ci głupcy udają że nie rozumieją i tworzą absurdalne hasła. Odizolowanie totalnej opozycji polega na budowaniu fałszywych teorii, kiedy nawet ich co światlejsi poplecznicy to rozumieją-patrz Hołdys. 

Całe działanie totalnej opozycji to działanie dla odzyskania władzy, władzy dla siebie nie dla Polaków. Przez osiem lat to udowadniali od zawłaszczenia wszystkich znaczących stanowisk w polityce i stanowisk w spółkach skarbu państwa. Dziś gdy pisowcy próbują/sic/ odebrać im mamone szaleją i co najciekawsze udowadniają jak w całym okresie III RP byli jednością z byłymi komuchami dziś kapitalistami lub emerytami o świadczeniach powyżej 6 tys. Jaja po prostu jaja wierzyć, że Polacy nabiorą się na ich znawstwo konstytucji, pozycji sędziów  w Europie

4,5 tys. przyszło bojkotować reformę sądownictwa, śmieszne a nawet kabaretowe, Bolek niedawno liczył na milion. Ile to musiało by być autobusów? Gronkiewicz Waltz nie zmieściłaby ich w swojej Warszawie. Kabaret nie opozycja. „Jedynym jej sposobem jest jeżdżenie do Brukseli i nadawanie na Polskę” jak mówi Cugowski. Oczywiście wszystkie te absurdalne pikniki i pucze są ustawką dla zagranicy. Targowica to już wie każdy znający historię, którą tak bardzo bała się PO-PSL uczyć w szkołach.

Ale Schetyna, Petru i Kasprzak dalej wyobrażają sobie ze mają do czynienia z ciemnotą i głupcami.  Nie topcie się w tym szambie bo już toniecie w smrodzie.

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

interesuje sie polityką, historią, literaturą, turystyką, filmem, fotografiką; kocham demokrację i prawde nieznosze obłudy fałszu i piaru

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • przyszli aby wyjść
  • zmienić wyłanianie kandydatów do promocji w aktualnym układzie. Szukanie talentów- żarty,...
  • proszę o wyrażanie się godnie na moim blogu. Kurski niezależnie od jego oceny wygrał bo...

Tematy w dziale Społeczeństwo