81 obserwujących
1053 notki
739k odsłon
  223   0

Geszefty Obajtka fiskus odbije sobie na Polakach

...Najprawdopodobniej Obajtek i kadra zarządzająca Orlenem ma prywatne konta w Szwajcarii i tam trzymają swoje miliony (czy nawet miliardy). Oligarchowie popierają oligarchie ale kasę wola trzymać poza zasięgiem oligarchii bo wiedza, ze łaska pańska na pstrym koniu jeździ i juto kasy mogą już nie mieć bo im ich "ukochany" kraj kaskę upaństwowi...*


Pan Kaczyński uszczęśliwił niedawno Polaków obwieszczeniem, że nie muszą już zbierać szparagów Niemcom albowiem on, przy niemałym udziale talentów finansowych państwa Morawieckich i Obajtka, spowodował w kraju dobrobyt a wręcz raj. Że akurat Morawieckich i Obajtka, jakoś mu umkło. No ale ludziska już powtarzają w tramwajach: jest w Polsce dobrobyt dzięki Kaczyńskiemu. M.in. jakieś mafie podatkowe wyłapał pan Kaczor Marianem Banasiem. Okradały Polskę z podatków, dlatego aż przepełnienie w więzieniach. Skutkiem czego w polskich domach ten dobrobyt, a w zeznaniach finansowych państwa Morawieckich i Obajtka wręcz eksplozje tych talentów i roboty na lata. 

Za talenty Morawieckich osobiście weźmie się za niedługo przedwyborczo czymś nabuzowany prokurator generalny Ziobro, więc zostańmy przy talentach pana Obajtek, personalnej dumy pana Kaczyńskiego. Geniusza mimo niepełnosprawności (choroba Tourette`a). Ojca opatrznościowego największej firmy w Polsce. Narodowego koncernu odnotowującego rekordowe marże i takież w zasadzie narodowe zyski. Perły w koronie. Koronie dodatkowo nadzwyczaj solidnej, bo szwajcarskiej. A w zasadzie to chyba franka? Polski Franek w koronie? Coś tu chyba do czegoś nie pasuje... Ale może to tylko jakaś europeizacja. Grunt więc, że szwajcarski fiskus tym bardziej będzie solidny, im mniej Polacy będą zbierać szparagów. Czy jakoś tak.

                     image 

Solidny szwajcarski przyrząd do zbierania niemieckich szparagów przez Kaczyńskiego


* coraz powszechniej już słyszane głosy zwykłych polskich podatników

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale