Drodzy Admini, jeśli nie powstał jeszcze dział "smoleńskie bzdury, powtarzane powielekroć", to poproszę do "Katastrofa smoleńska".
Tym razem nie urojenia, tym razem oszustwo.
Kolejny dowód , że wersja MAK to kłamstwo -"katastrofa" w Smoleńsku.
Oderwana burta, ogołocona z izolacji i paneli z tworzyw sztucznych - została prawie goła blacha


Obraz bardzo podobny do tego ze Smoleńska.
Zacznijmy od tego, że mistrz kuwety jest ślepy, bowiem na niższym zdjęciu widzimy sporo elementów izolacji termicznej i rurki rozprowadzające powietrze. Tych elemntów na powyższym zdjęciu brak.
Ale to dopiero połowa wywodu. Element ten na wrakowisku wyglądał tak:

Czyli luźne części usunięto do transportu.
http://faktysmolensk.niezniknelo.com/dokumentacja-zdjeciowa/articles/destrukcja.html
Jedną z podstaw powodzenia smoleńskiego kłamstwa jest ludzkie lenistwo. Wystarczy zestawić fakty i widać jak różny niegraczyki czy podkomedianci macierewicza oszukują naiwnych i gorzej wykształconych obywateli.
Szukać, porównywać, a nie dać się zrobić w smoleńskiego jelenia.
Blog ten nie służy do wyjaśnienia przyczyn smoleńskiej katastrofy, a jedynie do odmitologizowania związanych z nią zagadnień technicznych. - Wypowiedzi zawierające niewybredne ataki "ad personam", jak i słowa ogólnie uważane za "łacinę" mogą być usunięte bez względu na wartość merytoryczną; jedyne ograniczenie wolności wypowiedzi. Co zrobić by nie czytać bzdur? Polecam: YKW, Barbie, Flyga, AndrzejMat, Paes64, Ford Prefect, Wotur, jerzyk07, Zenon8228, Lord Sith
Nowości od blogera
Inne tematy w dziale Polityka