61 obserwujących
245 notek
287k odsłon
223 odsłony

Katastrofa Smoleńska - wstydliwy temat - przed wyborami (prawie) nic nowego

Wykop Skomentuj14

Katastrofa pod Smoleńskiem, tak eksploatowana przed poprzednimi wyborami, stała się dla partii z prawem i sprawiedliwością na sztandarach i prawdą na ustach gorącym kartoflem.

Podkomisja utworzona na bazie partyjnego zespołu parlamentarnego stała się obciachem nawet dla rozsądniej myślących wyborców PiS. A prokuratura właśnie, po cichutku i bez szumu przedłużyła postępowanie do końca roku, czy "na po wyborach".

Na Salonie, na posterunku pozostawiono jedynie Niegracza, który najlepszym wzorem z podręcznika dr. Josepha Goebelsa serwuje tematy dawno wyjaśnione.

Jego "prawo o nierozpadaniu się silników" zostało wielokrotnie obalone przykładami, jak choćby w notkach ze stycznia

https://www.salon24.pl/u/nudna-teoria/924294,smolenskie-rurki-qwerty-notki-w-duecie-bzdury-do-kwadratu-przynajmniej

https://www.salon24.pl/u/nudna-teoria/925358,sprzatanie-kuwety-86-czy-istnieja-granice-smolenskich-idiotyzmow-o-jeden-wirnik


Nie inaczej było z fotelami.

Z przerażeniem stwierdzam, że połowa moich notek, to prostowanie dud smalonych rodem z quwety. I w tym giną wartościowe notki poświęcone rzeczywistym przyczynom smoleńskiej tragedii.

Ale smoleńskim oszustom właśnie o to chodzi, by o Smoleńsku rozmawiać na ich warunkach, o pierdołach które sobie uroili czy im oszuści macierewicza podrzucili, a nie o trywialnym w gruncie rzeczy wypadku jakich w historii lotnictwa były już setki.

I gdzie ten niedorosły prezes mający czelność z trybuny Sejmu coś wrzeszczeć o tych "co mu brata zabili"?Od czego wtedy zaczął???

"Wiem, że boicie się prawdy! ..."


Ma prawdę głęboko tam gdzie słońce nie dochodzi, sam się jej teraz boi i opowiada równie głodne kawałki na starannie wyreżyserowanych spektaklach równie starannie omijając tego (zamordowanego przypomnijmy) brata.

W kampanii nie padło ani jedno słowo o Lechu.

Czyli w polityce nic nowego, Lech zrobił swoje ... . Może teraz Najwyższej Instancji meldować posłusznie, jak postać tytułowa znanej powieści Haška, wykonanie zadania. Wykop Skomentuj14
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka