89 obserwujących
523 notki
820k odsłon
  471   0

Spot #MimoWszystkoDuda z lekkimi nieścisłościami :)

image

UWAGA❗To niewiarygodne, ale obóz PiS swoimi bezczelnymi manipulacjami i kłamstwami na nasz temat robi co może, żeby Andrzej Duda przegrał wybory.

Dzisiejszy rzekomo "oddolny spot wyborców Krzysztofa Bosaka", zatytułowany #MimoWszystkoDuda, to pokaz wyjątkowo perfidnej propagandy i zwykłej mistyfikacji! Mamy do czynienia z ordynarną ustawką. Jesteśmy tym zbulwersowani tak samo jak Wy, dlatego w ramach naszej akcji #PrzestańcieKłamać czym prędzej pokazujemy kłamstwa jakie tym razem wyprodukowano w naszym kierunku! Prosimy o szerokie udostępnianie tego postu!


Oto szczegóły mistyfikacji:
1. Występujący w materiale Adam Żuralski to sekretarz organizacji "Młodzi dla Polski" założonej przez posła PiS, Sebastiana Kaletę. Niedługo po opublikowaniu spotu i burzy w sieci "wyczyścił" swój profil na Twitterze, usuwając również zdjęcia m.in. z Beatą Szydło i innymi politykami PiS.


2. Występującego w spocie rzekomego doktora Tomasza Dorosza nie ma na liście doktorów w serwisie polon.nauka.gov.pl
Istnieje za to inny Tomasz Dorosz, nasz działać z Ruchu Narodowego, pod którego jak widać autorzy spotu chcieli się podszyć, by wywołać jasne skojarzenia.


3. Ten rzekomy "doktor", "przedsiębiorca", "narodowiec" i "wyborca" Krzysztofa Bosaka to w rzeczywistości niemieckojęzyczny prokurent w firmie mającej 3 oceny w Google ze średnią 2,3 gwiazdek.


4. Tomasz Dorosz pełni funkcję prokurenta w POLYmedia spółce ze słowackim kapitałem. Czy prokurenta można nazwać przedsiębiorcą skoro nie jest ani właścicielem, ani prezesem przedsiębiorstwa?


To tylko 2 przykłady manipulacji i oczywistej ustawki, które szybko udało nam się znaleźć. Oczywiście nie oznacza to, że udział każdej z osób jest próbą oszustwa, jesteśmy pewni, że udział panów Marka Miśko i Leszka Żebrowskiego był szczery, ale być może biorąc udział w akcji nie zdawali sobie sprawy z poziomu manipulacji całego spotu i mistyfikacji innych uczestników. Jedno jest pewne - ohydne, cyniczne zagrywki władzy przekraczają wszelkie granice i zasługują na zdecydowane potępienie. Takimi działaniami obrażają nas i Was, naszych oddanych wyborców, którym zawdzięczamy wszystko i wspólnie walczymy o lepszą Polskę. Nigdy im tego nie zapomnimy.

Tekst i obrazek ze strony:

https://www.facebook.com/KONFEDERACJA2019/

Lubię to! Skomentuj38 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura