Tędy i owędy
Nie siędzę okrakiem na barykadzie!
73 obserwujących
2045 notek
2723k odsłony
1909 odsłon

Panie pośle, prezesie, radco prawny Borysie Budka!

Wykop Skomentuj43

Konstytucja RP art. 183 ust. 3: "Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego powołuje Prezydent Rzeczypospolitej na sześcioletnią kadencję spośród kandydatów przedstawionych przez Zgromadzenie Ogólne Sędziów Sądu Najwyższego.".

Panie Prezesie Budka - istnieją pewne granice, których człowiek przekraczać nie powinien. Oczywiście - chodzi mi o człowieka jako-tako przyzwoitego, a nie o żulię mafijną, to się chyba rozumie? Taką granicą jest gwałcenie Konstutucji, kłamanie na temat jej treści. Jak widać - w dobie internetu bardzo łatwo jest zweryfikować, że Pan kłamie w sposób niesłychanie wręcz chamski, obrzydliwy i szkodliwy.

Pan jest posłem na Sejm RP, prezesem partii i prawnikiem, a nawet - o grozo - radcą prawnym To wprost nieprawdopodobne, że człowiek w takiej sytuacji jest w stanie kłamać Polakom prostu w oczy twierdząc, że jedynym kandydatem ZO SN jest sędzia Wróbel, bo inni nie zdobyli takiego poparcia.

Sama jestem prawnikiem i z Pana powodu czuję autentyczny wstyd. Jak można w tak chamski, obrzydliwy, prymitywny sposób kłamać? Prawnik to szacowna profesja i nikt tam nie wymaga stuprocentowej prawdomówności, ale finezji - na Boga - tak! Kretyńskie kłamstwa mają się tak do prawniczej finezji, jak Pan do przyzwoitości.

Od dawna uważam, że Platforma Obywatelska, co do której Janusz Palikot już lata temu przyznał, że jest to mafia, przynosząc do studia tvn świński ryj dla mafii PZPN, powinna być zdelegalizowana. Dziś uważam tak jeszcze bardziej. Nie można uprawiać polityki na jawnym, zakłamanym, gwałceniu Konstytucji RP, co uprawia właśnie PO.

https://twitter.com/PatrykBorowsk14/status/1264428089074991104/photo/1

Wykop Skomentuj43
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka