Tędy i owędy
Nie siędzę okrakiem na barykadzie!
73 obserwujących
2062 notki
2737k odsłon
188 odsłon

Hejt-stop, czyli czy prokuraturę interesuje mowa nienawiści?

Wykop Skomentuj2

                ".@JoankaSW: Wybór Błażeja Kmieciaka na przewodniczącego komisji ds. zwalczania pedofilii to hańba dla                 polskiego parlamentu. @pisorgpl wybiera osobę, która współpracuje z fundamentalistyczną i religijną @OrdoIuris. To                 hańba, że taka osoba będzie stała na czele tej komisji!"

Mało im było morderstwa politycznego popełnionego na członku PiS przez byłego członka Platformy Obywatelskiej. Ba - śmierć Pawła Adamowicza też w tych (...) nie wzbudziła żadnej refleksji. Nadal najgorsze szumowiny, opłacane z MOICH m.in. podatków, szczują publicznie na osoby o innych przekonaniach politycznych i religijnych. Znów, niczym hieny z pyskami jeszcze czerwonymi od krwi, osaczają kolejne ofiary ...

Pani poseł! KONS-TY-TUC-JA!

To nie jest tak, że tylko skrajne lewactwo ma prawo do głoszenia swoich poglądów - Konstytucji RP (proszę wreszcie przeczytać, ze zrozumieniem, błagam!) to prawo gwarantuje w Polsce KAŻDEMU. Proszę sobie to wbić do tępej łepiny! Art. 32 ust. 2 Konstytucji mówi: "Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.". Również poślicom nie wolno nikogo dyskryminować, hejtować ani szczuć. Proszę mi wierzyć!

No to ciągniemy temat Konstytucji (może się wreszcie, kobieto, czegoś dowiesz): "Art. 53.1. Każdemu zapewnia się wolność sumienia i religii.". I przyswój to sobie, poślico, bo wreszcie zaiteresuje się tobą prokuratura - z powodu mowy nienawiści i podżegania do nienawiści na tle rasowym. Nawet jeśli Ci się, poślico, to nie podoba, to masz szanować KONSTYTUCJĘ!

A hańbą, lewacka poślico, jest oddawać własne psy do schroniska!

To, że taka osoba została wybrana do Sejmu, to tragedia, ale rzecz zrozumiała - jacy wyborcy, tacy przedstawiciele. Ale że ona sama nie jest w stanie zmusić się wreszcie do jakiejś namiastki choćby procesów intelektualnych (o przyzwoitości nie mówię, bo osoba, która oddaje własne psy do schroniska, zapewne takiego słowa po prostu nie wie), to już jest koniec świata!

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale