Tędy i owędy
Nie siedzę okrakiem na barykadzie!
83 obserwujących
2220 notek
2915k odsłon
  351   3

Wstrząśnięte nie zmieszane!

Przy Kancelarii Premiera rosną drzewa. Na tych drzewach wróble wiją sobie gniazda. Ja te wróble dokarmiam, a one odwdzięczają mi się poufnymi informacjami. Ostatnio mi ćwierknęły, że w Ministerstwie Śmierci trwają intensywne prace nad mieszaniem szczepionek - konkretnie chodzi o to, co mieszać, ale i jak mieszać, aby powstała hybryda miała największą moc antykoronawirusową. Prace są już prawie na ukończeniu, bo badacze dwoją się i troją, ale na oficjalne wyniki przyjdzie nam jeszcze poczekać. Ja już wiem (od wróbli) i niniejszym dzielę się z Państwem swoją wiedzą.

Zacznijmy od początku: jak Państwo wiedzą, dostępne w Polsce szczepionki mają różną skuteczność (przedział: 99,8% do 99,98%). Nie wiem, kto wpadł na ten pomysł, ale musiał to być ktoś genialny - jak się zmiesza szczepionki różnych producentów, to te procenty będzie można do siebie dodać albo nawet ... pomnożyć!

I tak pierwsza dawka Moderny w połączeniu drugą dawką Pfizera dają skuteczność na poziomie 199,9, pierwsza Pfizera i druga Astra Zeneki - 198,97%, zaś pierwsza Zeneki, a druga Moderny to tylko nędzne 191,2%. Jeśli jednak połączymy 3 szczepionki, to zamiast dodawania procentów, robi nam się mnożenie. Kombinacji jest sporo, więc już tylko przykładowo podam, że połączenie Pfizera, Astry Zeneki i Moderny daje nieprawdopodobną wręcz odporność na poziomie 416 529 879%!

Imponujące, nieprawdaż? ...

Oczywiście ważna jest nie tylko kolejność wlewania szczepionki do strzykawki, ale również odpowiedni sposób mieszania. Otóż - wstrząśnięcie fiolką powoduje lekkie osłabienie terapeutycznej mocy szczepionki, natomiast łagodne kręcenie w lewą stronę przynosi lekkie wzmocnie efektu pożądanego - o 17,36%.

Opisane metody naukowe są skuteczne w stosunku do wersji alfa, beta, gamma, lambda i ypsilon koronawirusa oraz ich ich mutacje +, ++, +++ i ++++. Niestety, na nowoodkrytą mutację alfa beta kappa theta skrzyżowanej z eta jota ksi omikron skuteczność preparatu zmniejsza się do zaledwie 4 013 972%, dlatego konieczne będą ponowne szczepienia - na razie co pół roku, ale koncerny farmaceutyczne po zrobieniu bilansów rocznych mają podobno dystans czasowy do trzech miesięcy, a jeśli ludzie to kupią - proceder będzie comiesięczny.

Z korzyścią dla koncernów, które w czasie "pandemii" zarobiły kilka razy więcej pierdylionów niż przez całą dotychasową historię człowieka, polityków, którzy przecież za darmo takich uprzejmości nie robią, no i dla lekarzy-akwizytorów.

Lubię to! Skomentuj17 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale