Tędy i owędy
Nie siedzę okrakiem na barykadzie!
82 obserwujących
2369 notek
3029k odsłon
  653   7

Bezmyślna tłuszcza i czerwone paski

Człowiek to brzmi dumnie? Zapewne tak - pojedyncze osoby. Jednak człowiek w swojej masie to po prostu stado bezmyślnych zwierząt, gnanych do rzeźni przy pomocy pracowników mediów. Można tą masą powodować z łatwością, jeśli zna się odpowiednie sztuczki socjotechniczne, a nie jest to wiedza zbyt trudna.

Przez dwa lata ludzie posłusznie chodzili zamaskowani, dezynfekowali ręce, unikali wizyt rodzinnych, robili podłości, żeby zaszczepić się w pierwszej kolejności (a potem darli mordy, żeby tych niezaszczepionych zamknąć w obozach, bo mogą ich zaszczepić - taka to głęboka wiara w szczepionki), a w momencie, gdy wajchowy wcisnął guzik, pandemia poszła się czochrać. Teraz "pandemicy" przyjmują w swoich domach obce nieszczepione (nie tylko przeciw kowid - również poziom szczepień przeciw odrze czy grużlicy na Ukrainie jest bardzo niski) osoby. Po prostu - czerwone paski kowidowe poszły w dół; na miejscach biorących są paski wojenne, więc czerń ekscytuje się wojną.

Do niedawna oświecone elity i i osoby aspirujące mówiły z jednego klucza: kara śmierci jest niedopuszczalna, niehumanitarna, w ogóle nie ma o czym mówić. To se ne wrati; zapomnijcie o karze śmierci, jesteśmy na to zbyt cywilizowanym społeczeństwem. Od kilku tygodni jasnogród bez krępacji jedzie narracją: dopaść Putina, wbić go na pal, obedrzeć ze skóry, rany posypać solą i trzymać na słońcu. Ci bardziej humanitarni chcą tylko go "odstrzelić". Dlaczego? Przecież to oczywiste: media karmią ludzkie stado obrazami zabitych dzieci. Ostatnie dane ONZ, do których udało mi się dotrzeć, mówią o 780 zabitych, w tym 58 dzieciach. Oczywiście jest to bardzo dużo ofiar, ALE trzeba mieć świadomość, że ofiarą morderców każdego miesiąca na cały świecie pada bez porównania więcej niewinnych ofiar - w tym również dzieci. Czasem są to zbrodnie popełniane z niewyobrażalnym wręcz okrucieństwem.

I co? I nico - media nie dają czerwonych paskach o tysiącach okrutnych mordów każdego dnia, więc tłuszcza nie domaga się śmierci seryjnych zabójców ...

Miał rację Platon, że demokracja to najgorsza z możliwych forma rządów!

Lubię to! Skomentuj59 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale