Tędy i owędy
Nie siedzę okrakiem na barykadzie!
82 obserwujących
2425 notek
3072k odsłony
  1636   6

Ale że główna księgowa czy że Pcim? ...

" Zofia Paryła - była główna księgowa w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w PCIMIU, od 01.09.2022. zostanie Prezesem spółki Energa. @pisorgpl Panowie @DanielObajtek @Morawieck - plujecie Polakom w twarz. Panie @donaldtusk - spokojnie... Robiliście tak samo!"

Tej treści tłit zamieściło pewne konto, a nasz salonowy kolega, którego bardzo skądinąd cenię, docenił jego treść i zapodał na swoim własnym twitterze. I przyznaję, że po prostu nie wiem, o co chodzi. Zupełnie jestem skołowana.

Pcim przeszkadza? No faktycznie, nie jest to metropolia, ale przecież nawet pochodzenie z Miasteczka Wilanów nie daje gwarancji, że ktoś jest kompetentny. Bo niby historyk z Gdańska jest lepszy, niż dobrze wykształcona osoba z prowincji?! A może zawód: główna księgowa? ... No to przepraszam najmocniej, ale księgowość to bardzo poważny zawód. Konieczne jest wyższe wykształcenie i predyspozycje - na pewno jest to lepsze przygotowanie do pełnienia funkcji kierowniczych, niż ukończenie Wyższej Szkoły Administrowania i Liderowania.

Szybko zresztą jacyś internauci wyciągnęli, że kobieta ma bardzo duże doświadczenie nie tylko w swoim zawodzie wyuczonym, ale również jako ... prezes dużej państwowej firmy (od 2017 r.). Paryła ukończyła księgowość na Uniwersytecie Wrocławskim, jest też absolwentką Executive Master of Biznes oraz Collegium Humanum - Szkołę Główną Menadżerską w Warszawie.

Ja rozumiem nienawiść do PiS, ale czasem warto przystopować i dać sobie szansę na zastanowienie i przyzwoitość.

https://admin.salon24.pl/posts-edit/

Lubię to! Skomentuj47 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka