Blog
różności
Animela
Animela Animela@wp.pl
51 obserwujących 1545 notek 1976745 odsłon
Animela, 6 lipca 2017 r.

Melania Trump czy Agata Kornhauser-Duda?

2122 63 0 A A A

Gdy tylko świat się dowiedział, że amerykańska para królewska prezydencka odwiedzi Polskę, media ogarnęła prawdziwa gorączka. Zarówno tabloidy, jak i poważne media, biły rekordy głupoty przewidując, która z pań wygra tę "wojnę". Dziś z przyjemnością mogę skonstatować: jednak nasza prezydentowa jest nie do pokonania!

Melania Trump jest piękną i świetnie zbudowaną kobietą. Zachwycona byłam jest stylizacją podczas ceremonii koronacji objęcia urzędu przez Donalda Trumpa. Jednak żona Trumpa, choć - co z uznaniem zauważył bloger Echo24 - ubiera się baaaardzo bogato, to jednak duch Ameryki ma nad nią widoczną władzę .. i dziś było to widoczne jak na dłoni. Podczas gdy prezydentowa Dudowa była ubrana idealnie, jeśli chodzi o okoliczności, to pani Melania - niestety - ubrała się nieodpowiednio do okoliczności. Sukienka bez rękawów o tej porze, w dodatku - podczas oficjalnej wizyty, wśród dzieci, wśród których prezydentowe grały role przedszkolanek - była po prostu nie na miejscu.

Żona Trumpa ubierała się u najlepszych projektantów świata jako wzięta modelka, a jako żona miliardera tę tradycję kontynuowała. Obecnie czołowi projektanci ubiegają się o zaszczyt ubierania Pierwszej Damy Ameryki, ale jakoś nie robi jej to dobrze.

W przeciwieństwie do Melanii Trump, żona prezydenta Dudy ubiera się w firmach POLSKICH - i to niekoniecznie u tych najdroższych i najmodniejszych projektantów, tylko po prostu w małych polskich zakładach krawieckich. W porównaniu w Melanią wydaje ułamek promila - a przecież PROMUJE POLSKIE MARKI. Niech tam sobie profesor Pasierbiewicz zarzuca strojom pani Agaty nieidealne szwy - wszyscy wiemy doskonale, że jeśli prezydentowa Dudowa będzie odpowiednio konsekwentna, to za kilka lat o tych właśnie NIEDOSKONAŁYCH strojach będzie się piać tak samo, jak o Diorze czy Chanel. Księżna Kate już nosi torebkę polskiej produkcji - a to dopiero początek!

Nie jestem bezkrytyczna. Uważam, że Melania jest przepiękną kobietą (ładniejszą od pani Agaty). Gdyby też pani prezydentowa zrobiła coś ze swoją fatalną fryzurą, to wszyscy odetchnęlibyśmy z ulgą.  Warto jednak patrzeć trzeźwo na świat i zauważyć, że to NASZA Pierwsza Dama potrafi ZAWSZE ubrać się stosownie do okazji i docenić, że przy środkach gdzieś tak kilkaset razy mniejszych, niż te, którymi dysponuję Pierwsza Dama USA, nasza Pierwsza Dama wygląda nie gorzej, a może nawet - lepiej.

Bo te potworne czarne kreski wokół oczu Melanii Trump robią naprawdę kiepskie wrażenie ....


Opublikowano: 06.07.2017 21:09.
Autor: Animela
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jak miód;)

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • "rozbiór Polski został postanowiony, a następnie uzgodniony w UE przez Bieńkowską" Esko,...
  • Marcin Kasprzak i jego (...), w porozumieniu z posłamia-targowiczanami, najbezczelniej w...
  • Dlaczego ta ruska swołocz nadal jest na wolności, skoro powinna dawno oglądać świat z...

Tematy w dziale Polityka