Tędy i owędy
Nie siędzę okrakiem na barykadzie!
73 obserwujących
2042 notki
2720k odsłon
3099 odsłon

Najbardziej znany bojówkarz KOD

Wykop Skomentuj80

"Piotr Łopaciuk, który protestował przed siedzibą TVP, kiedy doszło do incydentu z udziałem dziennikarki stacji Magdaleny Ogórek, do dziś otrzymuje wiadomości z obelgami i groźbami.". "Kancelaria reprezentująca protestujących przed TVP, których wizerunki i dane ujawniono w "Wiadomościach", wysłała stacji wezwanie do zaprzestania naruszania dóbr osobistych swoich klientów".

Piotr Łopaciuk w czerwcu 2018 r. dał wywiad portalowi natemat.pl. Wywiad, okraszony zdjęciem pana Łopaciuka, wskazuje, że pan ten z przeszkadzania politykom PiS zrobił sobie ... zawód? Źródło dochodu? Misję? Tak czy inaczej, parówkowy portal nazywa go "najbardziej rozpoznawalnym "bojówkarzem opozycji”". Udział w "proteście" przed TVP, będącym niczym jak, jak chamską napaścią na kobietę i terrorystyczny akt mający na celu wymuszenie zmian politycznych w Polsce, też został potwierdzony. Ktoś, kto bierze udział w życiu politycznym, staje się osobą publiczną, a pan Łopaciuk i reszta tej bandyterki nie zostali sfilmowani w swoim prywatnym mieszkaniu, tylko na terenie TVP.

Czy mógłby mi ktoś w związku z powyższym wytłumaczyć jak dziecku, o co chodzi w tym zdaniu: "Kancelaria reprezentująca protestujących przed TVP, których wizerunki i dane ujawniono w "Wiadomościach", wysłała stacji wezwanie do zaprzestania naruszania dóbr osobistych swoich klientów"?

Jakież to dobra osobiste naruszyła TVP, publikując publiczne wizerunki publicznych osób, biorących udział w bandyckim napadzie w miejscu publicznym? ...

Ciekawe czasy, doprawdy. Jeszcze chwilę, a złodziej kieszonkowy złapany kamerą monitoringu w tramwaju z ręką w torebce pasażerki pozwie Tramwaje Warszawskie o naruszenie prywatności :)

https://wiadomosci.wp.pl/protestowal-przed-tvp-dostaje-grozby-pokazal-co-pisza-do-niego-ludzie-6349417144129153a


https://natemat.pl/240383,kim-jest-piotr-lopaciuk-ten-dzialacz-kod-jezdzi-za-politykami-pis

https://wiadomosci.wp.pl/reakcja-na-material-wiadomosci-kancelaria-dubois-wyslala-wezwanie-do-tvp-6349813801997953aWykop Skomentuj80
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka