72 obserwujących
1937 notek
2570k odsłon
3087 odsłon

Najbardziej znany bojówkarz KOD

Wykop Skomentuj80

"Piotr Łopaciuk, który protestował przed siedzibą TVP, kiedy doszło do incydentu z udziałem dziennikarki stacji Magdaleny Ogórek, do dziś otrzymuje wiadomości z obelgami i groźbami.". "Kancelaria reprezentująca protestujących przed TVP, których wizerunki i dane ujawniono w "Wiadomościach", wysłała stacji wezwanie do zaprzestania naruszania dóbr osobistych swoich klientów".

Piotr Łopaciuk w czerwcu 2018 r. dał wywiad portalowi natemat.pl. Wywiad, okraszony zdjęciem pana Łopaciuka, wskazuje, że pan ten z przeszkadzania politykom PiS zrobił sobie ... zawód? Źródło dochodu? Misję? Tak czy inaczej, parówkowy portal nazywa go "najbardziej rozpoznawalnym "bojówkarzem opozycji”". Udział w "proteście" przed TVP, będącym niczym jak, jak chamską napaścią na kobietę i terrorystyczny akt mający na celu wymuszenie zmian politycznych w Polsce, też został potwierdzony. Ktoś, kto bierze udział w życiu politycznym, staje się osobą publiczną, a pan Łopaciuk i reszta tej bandyterki nie zostali sfilmowani w swoim prywatnym mieszkaniu, tylko na terenie TVP.

Czy mógłby mi ktoś w związku z powyższym wytłumaczyć jak dziecku, o co chodzi w tym zdaniu: "Kancelaria reprezentująca protestujących przed TVP, których wizerunki i dane ujawniono w "Wiadomościach", wysłała stacji wezwanie do zaprzestania naruszania dóbr osobistych swoich klientów"?

Jakież to dobra osobiste naruszyła TVP, publikując publiczne wizerunki publicznych osób, biorących udział w bandyckim napadzie w miejscu publicznym? ...

Ciekawe czasy, doprawdy. Jeszcze chwilę, a złodziej kieszonkowy złapany kamerą monitoringu w tramwaju z ręką w torebce pasażerki pozwie Tramwaje Warszawskie o naruszenie prywatności :)

https://wiadomosci.wp.pl/protestowal-przed-tvp-dostaje-grozby-pokazal-co-pisza-do-niego-ludzie-6349417144129153a


https://natemat.pl/240383,kim-jest-piotr-lopaciuk-ten-dzialacz-kod-jezdzi-za-politykami-pis

https://wiadomosci.wp.pl/reakcja-na-material-wiadomosci-kancelaria-dubois-wyslala-wezwanie-do-tvp-6349813801997953aWykop Skomentuj80
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka