0 obserwujących
50 notek
23k odsłony
  2089   0

Szwecja - Trzech kolorowych imigrantów zgwałciło kobietę i umieściło film z gwał

MICHAEL VAN DER GALIEN

Zapraszamy do naszego nowego, wspaniałego, cyfrowego świata, w którym zgwałcenie kobiety moze byc swietną zabawą:

Szwedzka policja prowadzi dochodzenie w sprawie podejrzenia o gwałt na mlodej kobiecie, transmitowany na żywo  na Facebooku.

Świadek widział na internecie jak trzech uzbrojonych mężczyzn ściągnęło ubranie z kobiety a następnie wykorzystało ofiarę seksualnie, zanim przybyli policjanci i wyłączyli kamerę.

Według szwedzkiego tabloidu Aftonbladet, trzy osoby zostały aresztowane po tym jak gwałt został wyemitowany na Facebooku ostatniej nocy.

Holenderska strona internetowa De Dagelijkse Standaard  informuje, że trzy osoby podejrzane o gwałt zostały zidentyfikowane. To chyba musi być szok dla wszystkich, którzy padają na twarz przed ołtarzem politycznej poprawności i wielokulturowości, gdyż okazuje sie, że wszyscy gwałciciele są imigrantami. Na naszej stronie internetowej można zobaczyć dwóch z trzech podejrzanych w czasie gwałtu.

Nazwisko pierwszego podejrzanego to Emillem 'Lemon' Khodagholi. Khodagholi miał wyrok w zawieszeniu za różne przestępstwa (kradzież, napaść, narkotyki i  groźby śmierci), gdy brał udział w tym przerażającym akcie przemocy. Na krótko przed  tym jak on i jego przyjaciele zgwałcili biedną kobietę pod grozbą pistoletu, Khodagholi ogłosił swoje zamiary: "Słuchajcie, dzisiaj będę pier…ł . Przysięgam na moją matkę. To będzie szał".

Niedługo po tym, on i pozostali dwaj podejrzani weszli do mieszkania młodej kobiety w mieście Uppsala. Gwałcili ją przez pełne trzy godziny. Cały akt przemocy był transmitowany na żywo na Facebooku. Według materiału filmowego Khodagholi zastraszał swoją ofiarę, gdy wołała kogoś o pomoc. Biedna dziewczyna była ledwo przytomna, ale jej gwałciciel nie mógł się kontrolować. Krzyczał radośnie: "Zostałaś zgwałcona, zostałaś zgwałcona". Potem roześmiał się jak psychopata i nadal kpił z niej.

Podobnie jak Khodagholi, jego przyjaciel, drugi podejrzany jest również znanym władzom szwedzkim imigrantem. Nazywa się Maisam Afshar. Tożsamość trzeciego podejrzanego nie została jeszcze ujawniona.

Jest rzeczą oczywistą, że ten przerażający gwałt powoduje znaczne kontrowersje w Szwecji oraz w pozostałej części Europy. Co denerwuje ludzi jeszcze bardziej, oprócz charakteru samego przestępstwa, to reakcja szwedzkich mediów głównego nurtu, które nie chce przyznać, że gwałciciele są imigrantami.

Ekonomista Tino Sanandaji komentuje to następująco:

Setki ludzi oglądało ten film i wiedzą, że sprawcy mają obce pochodzenie. To oczywisty fakt, ale media nie wspominają o tym. Większość sprawców gwałtów to gangi imigrantów. Jest to dobrze znany fakt.

Rząd ma obowiązek udostępniać wszelkie istotne informacje, kiedy przestępstwo zostało popełnione. Jednak rząd zaprzecza, że istnieje związek między tym rodzajem przestępczości i imigracą i nie chce nawet spojrzeć na statystyki.

Jeśli media i szwedzcy politycy nadal będą uprawiac tę politycznie poprawną grę, nie powinni być zaskoczeni, gdy pewnego dnia się obudzą odkrywając, że populistyczna prawicowa partia wygrała wybory

https://pjmedia.com/lifestyle/2017/01/26/3-men-gang-rape-young-woman-in-sweden-broadcast-it-live-on-facebook/?print=true&singlepage=true

 

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo