Prawda bez politpoprawności
Mówię prawdę o wydarzeniach w Polsce i na świecie
4 obserwujących
147 notek
127k odsłon
290 odsłon

IKEA zwolniła pracownika za poglądy

Wykop Skomentuj1

Kilka dni temu szwedzka sieć supermarketów IKEA zwolniła pracownika za poglądy polityczne. Pracownik skomentował artykuł który pojawił się w wewnętrznym forum sklepu, napisał że ,,akceptacja i promowanie homoseksualizmu i innych dewiacji to sianie zgorszenia" i powoływał na swoje poglądy cytaty fragmentów Biblii ze Starego Testamentu.

Niestety sklep sklepów IKEA propaguje ideologię LGBT i z tego powodu zwolnili pracownika.

W tej sprawie przetoczyła się fala dyskusji, zainterweniował nawet rząd.

W ostatnich kilku miesiącach mieliśmy do czynienia z ogromnym atakiem homoterrorystów na społeczeństwo polskie. Tym razem włącza się w to zagraniczna sieć sklepów. Jak na ironię ta lewacka sieć sklepów jest szwedzka, a lewactwo doprowadziło do upadku tego kraju; w Szwecji lewacy którzy nazywają się obrońcami mniejszości seksualnych doprowadzili do tego że parady równości są atakowane przez muzułmańskich imigrantów, którzy tworzą tam strefy no-go czyli zamknięte de facto eksterytorialne dzielnice gdzie nawet policja do nich nie wchodzi i gdzie panuje prawo szariatu, w Szwecji codziennością są strzelaniny powodowane przez imigranckie gangi, Szwecja jest również oazą dla terrorystów islamskich.

Żeby Polska nie skończyła tak jak Szwecja, musimy nie dopuszczać do wprowadzania lewackich zmian obyczajowych i kulturowych. Dobrą odpowiedzią byłby np. bojkot sklepów IKEA. Niestety większość firm zagranicznych i korporacji np. Google czy Facebook propaguje lewackie poglądy, strony prawicowo-konserwatywne są dyskryminowane i panuje tam cenzura; powinno powstać prawo które pod groźbą kary finansowej dla zagranicznych sieci zabrania dyskryminacji i stosowania cenzury.

Miejmy nadzieję że pracownik szybko znajdzie nową pracę, powinien również dostać wysokie odszkodowanie od IKEI.

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo