97 obserwujących
738 notek
886k odsłon
375 odsłon

Udaremniony zamach

Wykop Skomentuj13

Cudem udało się uniknąć zamachu.

Tchórzliwy pilot przeleciał nad brzozami porastającymi angielski aerodrom i ku niezadowoleniu Macierewicza nie rozbił się w Mirosławcu. Komisja Biniendy mimo to znajdzie w Embraerze trotyl i odciski palców Putina.

Podczas tajnego posiedzenia sztabu PO niejaki Schetyna zruga swoich podwładnych za nagłaśnianie incydentu dowodząc: "Mieliśmy szczęście, że wszystko dobrze się skończyło. Wyobrażacie sobie , co by się stało, gdyby doszło do kolejnej katastrofy? Poparcie dla PiS sięgnęłoby 78 %! Musimy o nich dbać, aby włos z głowy im nie spadł! Zniszczę tych zamachowców!"

"Gazeta Polska" będzie ujawniać wszystkie prawdy o udaremnionym zamachu przez następne 25 lat.

Natęższe umysły salonowych detektywów dowiodą bez pudła, że deptak na pokładzie rządowego samolotu jest zgodny z instrukcją HEAD, a dzięki dokonanemu przez BOR rekonesansowi fotela dla pani premier bezpieczne jest latanie przeciążonym samolotem.

FYM napisze książkę pt. "Kolorowa strona latania na miotle", w której dowiedzie, że tak naprawdę rządowego Emraera w Anglii nie było, a pani Szydło ze swym dworem objawiła się w Albionie jedynie jako hologram.

 

Wykop Skomentuj13
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale