To i owo
Przez poznanie do poznania...
37 obserwujących
895 notek
516k odsłon
  280   0

Zielony Ład zagrożeniem dla świata?

W USA Konserwatyści uważają, że Zielony Ład bez dokładnych założeń technicznych oparty tylko na ideologi to zagrożenie dla świata, to kolejna orwellowska utopia....

https://www.salon24.pl/u/r8w8b8j8/1003442,czym-jest-podatek-od-emisji-dwutlenku-weglaimage
Były dyrektor generalny Starbucks Howard Schultz skrytykował nowy pomysł Demokratów, „Zielony Nowy Ład” zaproponowany przez Alexandrie Ocasio-Cortez z powodu braku realizmu.

image

Zielony Nowy Ład, to nowa propozycja szeroko zakrojonych reform środowiskowych i gospodarczych, które dałyby rządowi totalną władzę. Utopijny program wzbudził wiele kontrowersji, nawet u Demokratów, choć wielu jest nim zachwyconych.

 Potentat Howarda Schultza, w sposób prześmiewczy wykazał jego słabe strony: "Czytam, że do 2030 roku sugerują, że każdy budynek w Ameryce staje się czystą energią ... Gdy spojrzymy na to z perspektywy czasu, nie jest to realistyczne. Aby to zrealizować, należałoby dziennie przebudowywać od 2000 do 3000 budynków, więc bądźmy rozsądni, co sugerujemy. "

https://www.salon24.pl/u/r8w8b8j8/1003716,co-jesli-zmiany-klimatu-nie-sa-typowym-problemem-politycznymimage
Komentarze Schultza w kontekście wyborów są niepokojące, były Demokrata z powodu socjalistycznych programów odszedł od własnej partii ...

Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka