164 obserwujących
1973 notki
4762k odsłony
2184 odsłony

Kto przejmie schedę po Jarosławie Kaczyńskim?

Wykop Skomentuj171

UWAGA! Niniejszy materiał zawiera sceny drastyczne!

Jaki jest koń, każdy widzi.

W partii Jarosława Kaczyńskiego rozpoczęła się na dobre walka o schedę po panu Prezesie.

Jak ta walka będzie wyglądała?

Myślę, że mniej więcej tak – vide: https://www.youtube.com/watch?v=1CDlBLvc3YE 

Kto wygra tę walkę?

Tego jeszcze nie wiem, ale wiem, że, czy to w piłce nożnej, czy to w tenisie, czy to w życiu, a także w polityce, - amator nigdy nie wygra z zawodowcem.

Pytacie Państwo, o co mi konkretnie chodzi?

Odpowiadam:

Pancerny Marian to zawodowiec, a reszta to trampkarze.

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki, niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)

Post Scriptum

Jest Godzina 12. Podglądam kątem oka telewizję. Pancerny Marian jest już w Sejmie na spotkaniu z marszałkinią Witek. Dawno tak obstawionego polskiego Parlamentu nie widziałem. Strażnicy pilnują, żeby w stronę gabinetu pani Witek  nawet mysz się nie prześlizgnęła.

Jest godzina 13. Skończyło się spotkanie pani marszałkini z pancernym Marianem. Pani marszałkini drżącym głosem mówiła kilkanaście minut, żeby w zasadzie nic nie powiedzieć. Chyba jednak nie pancerny Marian, lecz pisowska władza się boi. To się dało wyczuć. A pancerny Marian, jak przystało na zawodowca milczy. OJ! Jak widać, pancerny Marian jednak nie dał się zastraszyć i wojna w PiS-ie ewidentnie się rozkręca! Będą igrzyska! Będzie się działo! - https://www.youtube.com/watch?v=Pqaxe5o2Apo

Zaś, nie zaprzeczycie Państwo, że lektura znakomitej większości komentarzy autorstwa orędowników Jarosława Kaczyńskiego to niezaprzeczalne świadectwo, iż partia posiadająca elektorat o tak porażających brakach natury intelektualnej oraz zawstydzającym niedoborze klasy i kultury, - powinna jak najszybciej oddać władzę.

UWAGA!
Z góry zapowiadam, że komentarze hejterskie, insynuacyjne, wulgarne i niedorzeczne, - będę kwitował milczeniem, bądź przemiennie frazami: "Następny, proszę!"  lub  "Srali muszki do pietruszki, idzie wiosna, będzie lepiej trawka rosła!".


Wykop Skomentuj171
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka