179 obserwujących
2374 notki
5407k odsłon
  718   0

Wielki szacun dla @Kemira za notkę pt. „Dlaczego odwróciłem się od PiS?”

Pozdrawiam wszystkich spod Wawelu, gdzie bije serce Polski
Pozdrawiam wszystkich spod Wawelu, gdzie bije serce Polski

Po przeczytaniu rzeczonej notki @Kemira – vide: https://www.salon24.pl/u/okop/1115397,dlaczego-odwrocilem-sie-od-pis pragnę publicznie wyrazić mój wielki szacunek dla Niego, za uczciwość, cywilną odwagę i merytoryczną krytykę działań PiS w ostatnich latach, - z którą w całej rozciągłości się zgadzam.

Mój szacunek dla @Kemira jest tym większy, iż wiem z własnego doświadczenie, że jego szczera i uczciwa ocena PiS zostanie teraz przez prawicowy Salon24 uznana za niewybaczalną zdradę, - a bezkrytycznie zaślepieni politycznie ultra-prawicowi blogerzy i komentatorzy wydadzą na Niego w każdym calu niesprawiedliwy blogerski „wyrok śmierci”.

Zaś Jego dawni przyjaciele, za sprzeniewierzenie się sakramentowi nowogrodzkiej poprawności politycznej wyleją na Jego głowę hektolitry pomyj i fekaliów obkładając go jednocześnie klątwą wynaturzonego hejtu, ostracyzmu i zmowy milczenia.

Nie będzie to dla Niego miłe, lecz nagrodą za Jego dzielną postawę będzie to, iż codziennie rano przy goleniu będzie się mógł przejrzeć w lustrze z podniesionym czołem, - zaś w przyszłości nadejdzie czas, kiedy młode pokolenie doceni jego poświęcenie ku naprawie Rzeczpospolitej.

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki oraz niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla naszego państwa)

Post Scriptum

Zamiecenie tej notki pod dywan mówi wszystko, a nawet jeszcze trochę więcej.

Lubię to! Skomentuj51 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale