191 obserwujących
2724 notki
5924k odsłony
  510   0

Novak Djoković i Jacek Kurski męczennikami swoich narodowych sekt antyszczepionkowych

Kosi, kosi łapci…
Kosi, kosi łapci…
Fobie i manie prześladowcze Nowaka Djokovicia i Jacka Kurskiego

Portal internetowy Salon24, - vide: https://www.salon24.pl/newsroom/1198215,kurski-na-okladce-sieci-z-synem-i-kotem-tlumaczy-sie-z-testow-na-covid-19 informuje:

„Jacek Kurski znalazł się na okładce tygodnika "Sieci", pozując z córeczką na rękach. Tuż obok nich pojawił się też kot. "Kurski kontra kłamstwa" - to tytuł wywiadu z prezesem TVP. Dlaczego opozycja - za pomocą kłamstw - chce zniszczyć Jacka Kurskiego? To pytanie zadają czytelnikom bracia Michał i Jacek Karnowscy, autorzy rozmowy z byłym politykiem PiS, a obecnie najważniejszym człowiekiem w gmachu przy ul. Woronicza w Warszawie.

Prezes TVP przypomniał o dyskusji w okresie świąt Bożego Narodzenia na temat testów na obecność koronawirusa w klinice MSWiA w Warszawie. Według doniesień "Onetu", Kurski uzyskał wynik pozytywny 13 grudnia, a mimo to uczestniczył w koncercie upamiętniającym ofiary stanu wojennego. Z kolei powtórzony test 15 grudnia również dał wynik dodatni. Kurski 19 grudnia wyleciał do Paryża na konkurs Eurowizja Junior, choć według mediów powinien przebywać na kwarantannie. Z tego obowiązku zwolnił go szpital MSWiA. Kurski twierdzi, że doniesienia Onetu i "Gazety Wyborczej" to kłamstwa, skierował zawiadomienie do prokuratury i prywatny akt oskarżenia, twierdząc, że został zniesławiony.

Zarządzam największą i najsilniejszą telewizją w Polsce, w czasie kiedy przeprowadzana jest wobec naszego kraju jawna interwencja zewnętrzna i wewnętrzna w celu obalenia władzy dobrej zmiany... – mówi Jacek Kurski w rozmowie z Jackiem i Michałem Karnowskimi…”

Mój komentarz:

W tym samym czasie, kiedy miłujący dzieci i zwierzątka Jacek Kurski walczył z paskudnym Onetem o Polskie media wolne od zgubnego wpływu interwencji zewnętrznej wrogiej władzy dobrej zmiany, - przed wielkoszlemowym turniejem tenisowym Australian Open, na oczach świata rozgrywała się podobnie dramatyczna, patriotyczna epopeja covidowa serbskiego bohatera narodowego Nowaka Djokowicia.

I właśnie ta zbieżność bogoojczyźnianych misji obu panów skłoniła mnie do postawienia tezy, iż Novak Djoković i Jacek Kurski to modelowe okazy mających się za męczenników anty-wolnościowych obostrzeń covidowych, - megalomanów ogarniętych pogłębiającą się depresją, której praprzyczyną sprawczą jest mania prześladowcza polegająca na urojeniu, iż po ciemnej stronie mocy dzisiejszego świata panoszy się lewacka Sodoma i Gomora, - której tylko oni jedyni potrafią zaradzić.

I git malina!

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki oraz niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla naszego państwa)

Post Scriptum

Przed chwilą znalazłem w Internecie zdjęcie, - vide: https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/271936172_5369895113039599_8830600561145004962_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-5&_nc_sid=825194&_nc_ohc=dyhm26FKgXIAX8VaLic&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AT9KckpkQmf0SqKdAiQSDLu1VTQK9kPv14fjVuqm_VtuMQ&oe=61EB09BE opatrzone następującym tekstem:

Podczas II wojny światowej japoński chłopiec stał przed stosem pogrzebowym i czekał na swoją kolej na kremację zmarłego młodszego brata. Osoba, która zrobiła zdjęcie, powiedziała w jednym z wywiadów, że chłopak tak mocno przygryzał wargę, żeby nie płakać, że z kącika ust kapała mu krew. Wtedy strażnik poprosił go o ciało i powiedział: „Daj mi ładunek, który nosisz na plecach. A chłopiec odpowiedział: „On nie waży, jest moim bratem”. Przekazał ciało, odwrócił się i wyszedł… W Japonii do dziś ten obraz jest używany jako symbol siły..
Źródło. Historia-zbiór faktów, które nie musiały zajść…
”, koniec cytatu.

A dzisiaj z machających rakietą antyszczepionkowców robi się bohaterów narodowych!


Zobacz galerię zdjęć:

Polacy nie gęsi i swój rozum mają To był prawdziwy bohater narodowy
Lubię to! Skomentuj25 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura