echo24 echo24
141
BLOG

Niezamierzona i celowa, - propisowska propaganda mediów społecznościowych

echo24 echo24 Polityka Obserwuj notkę 9
Ktoś, kto czepia się drobiazgów, jest już przekonany (Tad Witkowicz)

Na pierwszym miejscu strony głównej, profil internetowy Salon24, - vide: https://www.salon24.pl/newsroom/1372027,radosc-nie-trwala-dlugo-na-nowej-kladce-w-warszawie-pojawili-sie-robotnicy-i-barierki informuje:

Wielkie otwarcie, tłumy i… Na nowej kładce w Warszawie już są robotnicy i barierki. Tuż po otwarciu, część internautów zwracała uwagę m.in. na to, że jakość jej wykonania jest niezbyt solidna. Przede wszystkim chodziło o mocowania śrub. Jak pisze TVN Warszawa, w piątek na moście pojawili się pracownicy wykonawcy. Postawiono także barierki wygradzające.

– Chodzi o śruby mocujące panele pod poręczą. W miejscu, gdzie prowadzone są prace, pojawiły się barierki i taśma – opisywał reporter TVN24. Portal skontaktował się również z Zarządem Dróg Miejskich w Warszawie, gdzie usłyszał, że nie ma mowy o usterkach. – Wykonawca poprawia te elementy, które wskazaliśmy. Tutaj akurat chodzi o regulację śrub przy barierkach. To są drobne prace, nie wpływające na ogólny sposób użytkowania mostu – powiedział rzecznik prasowy stołecznych drogowców Jakub Dybalski.

Tuż po otwarciu, część internautów zwracała uwagę m.in. na to, że jakość jej wykonania jest niezbyt solidna. Przede wszystkim chodziło o mocowania śrub. Jak pisze TVN Warszawa, w piątek na moście pojawili się pracownicy wykonawcy. Postawiono także barierki wygradzające. 

– Chodzi o śruby mocujące panele pod poręczą. W miejscu, gdzie prowadzone są prace, pojawiły się barierki i taśma – opisywał reporter TVN24.  …

Mój komentarz:

Szanowna Redakcjo Salonu24, od wielu lat, codziennie w południowej porze, chadzam na kawę na krakowski Rynek, wokół którego przycupnęło kilkanaście kultowych kawiarenek, gdzie spotyka się towarzystwo w szerokim wachlarzu preferencji politycznych.

I zauważyłem, że w kawiarnianych pogaduszkach, nawet najwierniejsi miłośnicy partii Jarosława Kaczyńskiego, od jakiegoś czasu narzekają, że Wasza grubymi nićmi szyta i prymitywnie czepialska propaganda propisowska, - nawet dla nich staje się coraz trudniejsza do zniesienia.

Ja ino tak… (cytat z INDYKA Sławomira Mrożka, „rozmowa chłopów”)

Pozdrawiam

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki oraz niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla naszego państwa)

Post Scriptum

Tym razem czepialską propagandę propisowską wykonała niechcący Redakcja TVN24, a Redakcja prawicowego Salonu24 tekst kolegów z TVN24, - ochoczo przedrukowała.

A prawda jest taka, że jedni i drudzy chcieli dowalić Trzaskowskiemu. 

Typowo polskie! Nieprawdaż?

Zobacz galerię zdjęć:

echo24
O mnie echo24

emerytowany nauczyciel akademicki, tłumacz, publicysta, prozaik,

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka