192 obserwujących
2836 notek
6076k odsłon
  3242   0

Za mundurem panny sznurem!

autor: Twitter/Ryszard Terlecki
autor: Twitter/Ryszard Terlecki

Ilustracja muzyczna: https://www.youtube.com/watch?v=eWuMx5m3-OI

Dziś Dzień Kobiet, więc jak tylko rano otworzyłem oczy zacząłem rozmyślać, co mógłbym miłym Paniom podarować w dniu Ich Święta, żeby sprawić jednakową radość zarówno miłośniczkom partii rządzącej, jak wielbicielkom zjednoczonej opozycji.

I już miałem się poddać uznawszy, że to zbyt ambitne wyzwanie, gdy sobie przypomniałem pewne selfie, które od przedwczoraj robi prawdziwą furorę w Internecie.

Przyznacie Panie, że męska focia! Jak z filmu "Złoto dla zuchwałych". Nawet Anthony Quinn w przedbiegach wysiada.

Z bratnim pozdrowieniem życzę Paniom wszystkiego, co najlepsze!, - wraz z okolicznościową piosenką - vide: https://www.youtube.com/watch?v=Ol5H6WIjssY 

Czuj Duch!

Krzysztof Pasierbiewicz  (em. nauczyciel akademicki, niezawisły bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)

Post Scriptum

A teraz, w oczekiwaniu na grad komentarzy, zakładam kamizelkę kuloodporną i hełmofon z pawim piórem. Zaś tych, którzy myślą, że Terlecki to moja obsesja uprzejmie informuję, że jakiś czas temu to poseł profesor pierwszy mi brudną wojnę wypowiedział robiąc mi koło pióra tam, gdzie trzeba - vide: https://www.salon24.pl/u/ryszardterlecki/461368,polityczni-wizjonerzy-i-jesienna-goraczka Lecz spoko! Dałem radę! A korzystając z okazji, w wolnej chwili zapraszam Państwa do lektury mojej notki pt. "Nagi instynkt marszałka profesora Terleckiego" - vide: https://www.salon24.pl/u/salonowcy/846197,nagi-instynkt-marszalka-profesora-terleckiego

Post Post Scriptum

Ledwie na chwilę do fitnessu wyskoczyłem, a ilość komentarzy już do setki się zbliża. Niektóre bardzo błyskotliwe i dowcipne, - niestety znakomita większość to, że się tak wyrażę istny wysyp prawdziwków. Słowem, jak w soczewce widać Polskę posierpniową.

Post post...

Temperatura dyskusji  po prawej stronie zbliża się to granicy wrzenia. Boże! Jak ja to lubię! Więc komentujcie Państwo! To lepsze niż Marycha! Ba. Nawet heroina. Marszałek profesor powinien wiedzieć nieco więcej na ten temat.

Lubię to! Skomentuj222 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości