193 obserwujących
2874 notki
6108k odsłon
  4811   0

Co czeka młodych, jak PiS wygra październikowe wybory?

Urszula Dudziak już wcześniej szokowała swymi wypowiedziami (Agencja Gazeta, Fot: Grażyna Marks)
Urszula Dudziak już wcześniej szokowała swymi wypowiedziami (Agencja Gazeta, Fot: Grażyna Marks)

I dobrze. Tak ma być! Ja pierwszy raz uciekłem z domu, jak mi moja kochana śp. Mama zabroniła słuchać Beatlesów mówiąc, że to zdziczałe i nieostrzyżone wyjce rude. Bo Ona chciała żebym z Nią grał na cztery ręce na naszym Steinwayu ułańskie piosenki i "Czerwone maki na Monte Casino". A mnie wtedy, - już ta genialna piosenka rajcowała - vide: https://www.youtube.com/watch?v=pRTXUZDBBYo .

Tak się składa, że moja córka dziś bawi się na Ibizie. Czy mi się to podoba? Chyba nie do końca. Ale wiem, że nie powinienem jej tego zabraniać, bo ani ja, ani Jarosław Kaczyński, ani abp Jędraszewski nie mamy prawa dyktować młodym Polakom, jak mają żyć. I dlatego nie mam żalu do córki, że, jak słucham Pietrzaka śpiewającego "Żeby Polska Była Polską" to prosi bym przyciszył radio. Dlaczego? Bo wiem, że młodzi intuicyjnie wyczuwają historyczne fałsze. Proszę to sobie przemyśleć w wolnej chwili.

Zaś o tym, co grozi Polsce pod większościowymi rządami PiS-u niech zaświadczy dodany do notki komentarz blogera piszącego pod nickiem @Kemir, cytuję:

@kemir [18 września 2019, 09:19]13
"Brednie @autora najlepiej podsumowuje @Grzegorz Gozdawa (18 września 2019, 05:42), pod którym to podsumowaniem podpisuję się całkowicie.
Ode mnie dwa zdania:
Krakowski naftaliniarzu!
Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić twoje postępowanie.
Niedobrze się robi, jak widać twoje wypociny, powtarzane x razy ,eksponowane na SG i widać twoją zakłamaną, fałszywą facjatę.
Twój tatuś, jeżeli rzeczywiście był akowskim patriotą i człowiekiem honoru,  gdyby teraz wstał, to nie poświęciłby ci  nawet kuli - zarżnąłby ciebie pewnie tak,  jak zarzyna się wieprza i w jednej chwili wymazał z pamięci, że miał syna. Jesteś bowiem podręcznikowym przykładem człowieka- bydlaka: bez zasad, bez poszanowania świętości i Ojczyzny, bez kręgosłupa moralnego bez powagi i odpowiedzialności - także za wychowanie córki. Z legendy swojego ojca zrobiłeś portret łabędziego lowelasa i publicystycznego trolla -  zastanów się nad tym, chociaż wątpię, czy w ogóle jesteś zdolny do zastanawiania się.
Howgh...
", koniec cytatu.

Przyznacie Państwo, że ciary po plecach chodzą, bo jakby, co do czego przyszło, - to ten pan rzeczywiście byłby zdolny do tego, o czym napisał w komentarzu. Ale najgorsze jest to, że Jarosław Kaczyński dobrze wie, do czego są zdolni pisowscy ortodoksi, a mimo to właśnie na takich ludzi postawił w rzekomej walce o Polskę. Tej perfidii mu nigdy nie wybaczę.

Ja sens działalności blogerskiej upatruję między innymi w tym, że piszący za darmo niezależny bloger może powiedzieć więcej niż politycy i dziennikarze bojący się o stołki.

Pragnę tedy na koniec przestrzec, że wojny domowe o podłożu ideologiczno religijnym były zawsze najkrwawsze.

Czytaj także:

K. Pasierbiewicz, "Coś złego wisi w powietrzu" - vide: https://www.salon24.pl/u/salonowcy/956117,cos-zlego-wisi-w-powietrzu


Zobacz galerię zdjęć:

Rok 1960. Nasz klasowy rzeźbiarz spisywany przez pana władzę. Fot. Janusz Czajkowski.
Rok 1960. Nasz klasowy rzeźbiarz spisywany przez pana władzę. Fot. Janusz Czajkowski. Krzewiący zgorszenie bezwstydni deprawatorzy, przyłapani przez kamerę na gorącym uczynku. Ten z teczką po lewej to kapuś, który wezwał milicję.
Lubię to! Skomentuj367 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka