189 obserwujących
2022 notki
3395k odsłon
1569 odsłon

Ultrafiolet w walce z Covid - 19

Wykop Skomentuj105

image

Pora zmienić nastrój na tym blogu. Bitwa płaskoziemców z krugłoziemcami pod poprzednią notką, nawet na uczestniku Bitwy pod Grunwaldem, zrobiłaby wrażenie. Latały onuce, gumofilce, pisowskie brudasy, przygłupy jak i wspomniani płaskoziemcy. 

Cóż trzeba to brać na klatę, nihil novi sub sole. Dziwi mnie tylko to, że dane statystyczne i opinie brytyjskiej prasy, jej bicie na alarm, mogą znaleźć taki oddźwięk w Polsce. To dobrze, znaczy że nie kostniejemy, nie zasklepiamy się, wychodzimy poza nasz grajdołek. Do którego o zgrozo dołączył burmistrz Manchesteru, Andy Burnham. 

Bo mam dziś dobrą wiadomość dla płaskoziemców. Otóż były minister zdrowia w labourzystowskim rządzie Gordona Browna, więc człowiek kompetentny, ostro sprzeciwia się planom kolejnego lockdownu dla regionu North West. 

" Nie będziemy kozłem ofiarnym działań premiera Johnsona w kwestii zwalczania koronawirusa "

Prawdopobnie sprawę kolejnego lockdownu w Lancashire będzie musiał rozstrzygnąć sąd, bowiem sztab Burnhama zapowiedział skierowanie sprawy do sądu. A stan na dziś jest taki, że region o godzinie 00:01, z piątku na sobotę wchodzi w kolejny lockdown, zakończenie którego pozostaje na razie wielką niewiadomą. Rekord zakażeń, ponad 26000 padł wczoraj, więc zgodnie z dedykowanymi Jarosławowi Kaczyńskiemu wyliczeniami blogera echo 24, premier Borys Johnson może w najbliższy weekend podzielić los Karola I Stuarta. 

Jeden z członków koronawirusowej grupy doradczej przy premierze przewiduje kulminację zachorowań na Boże Narodzenie, po czym krzywa zacznie opadać. Co spowoduje opadanie krzywej nie oznajmił. Szczepionka, zbiorowa odporność, odczynianie przez celtycką grupę rekonstrukcyjną ze Stonehenge ? Tego się nie dowiedziałem i to mnie dziwi, bo jeden z covidoberkonsultantów, wynajęty przez rząd JKM do rozpracowania koronawirusa, zarabia dziennie £ 7000. Za takie pieniądze płacone przez podatników, mógłby uchylić rąbka tajemnicy. Dlatego emocje sięgają zenitu i w niezwykle kulturalnym, dobrze ułożonym brytyjskim parlamencie padają słowa powszechnie uważane za obelżywe. Tego wcześniej świat nie widział żeby labourzystka, więc kobieta, określała przeciwników politycznych mianem " szumowin " Dlatego ja właśnie napisałem tę notkę, a myślicie dlaczego ją napisałem ? Żeby ostudzić emocje związane z pandemią i jednocześnie wskazać jedną z metod walki z wirusami.

image

Nie ma lepszej broni na wirusa nad ultrafiolet. Dlatego dziś zapraszam na plażę w Cefalu i kąpiele słoneczne. Na mnie to ma wpływ zbawienny i kiedy tylko mam chwilę to pędze gdzie oczy poniosą, byle na plażę. Dzięki temu pozostaję w dobrym zdrowiu i nastroju, nawet bez alkoholu. Na plażę do Cefalu z Palermo niedaleko, a i droga dobra, autostradowa. Cóż to jest 45 mil ? Zapraszam. 

image


image


image


image


image


image


image


image


image
Wykop Skomentuj105
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości