Siukum Balala Siukum Balala
1669
BLOG

Przemówienie Donalda Trumpa. Czy "Nasze blogi" odblokują konto echo24

Siukum Balala Siukum Balala Humor Obserwuj temat Obserwuj notkę 140

image

Szanowny Panie Prezydencie 

Możliwość powitania Pana na amerykańskiej ziemi jest dla mnie osobiście ogromnym zaszczytem. 

Ameryka kocha Polskę i Ameryka kocha Polaków, dziękujemy wam za wszystko co robicie dla wolności i demokracji. 

Dla Amerykanów Polska jest symbolem nadziei. Od samego zarania naszego kraju polscy bohaterowie, amerykańscy patrioci walczyli ramię w ramię w naszej wojnie o niepodległość i w wielu innych wojnach później.

 Z naszej strony nigdy nie zrezygnowaliśmy z walki o wasze niezbywalne prawo do wolności i nigdy, przenigdy tego nie zrobimy. Nasze dwa kraje łączy specjalna więź wykuta w ogniach historii i charakteru narodowego. Jest to braterstwo, które istnieje tylko pomiędzy narodami, które walczyły, krwawiły i ginęły w imię wspólnych ideałów. Wyrażam nadzieję, że nasze relacje tak owocnie rozwijające się w ostatnim okresie nie zostaną zniweczone przez nieodpowiwdzialne działania ze strony polskiego rządu. 

Departament Stanu otrzymał z Warszawy bardzo niepokojącą wiadomość o zablokowaniu na " Naszych blogach " - tuż przed wyborami do Europarlamentu - blogerskiego konta niezwykle popularnego komentatora echo24. Mam nadzieję, że ten nieprzyjemny incydent nie zaważy na pańskiej wizycie i na dalszych bilateralnych polityczno - gospodarczych negocjacjach. Zwracam się do Pana Prezydenta, również do pańskiej małżonki o użycie wszelkich dostępnych instrumentów i wpłynięcie na Jarosława Kaczyńskiego, by odblokował konto blogera echo24 na portalu " Nasze blogi "

Bez tego nie może byc mowy o dalszych negocjacjach, ani tym bardziej o sprzedaży naszych myśliwców, czy gazu skroplonego w butlach. 

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości