Smok Eustachy Smok Eustachy
379
BLOG

Patriarchalizm

Smok Eustachy Smok Eustachy Socjologia Obserwuj temat Obserwuj notkę 2

W ostatnim (44/2020) numerze Do Rzeczy znajdziemy wywiad z x. prof. Dariuszem Oko, który dał w rurę i poleciał po nazwiskach. Nakład jest niezły i Naród sobie poczyta o lawendowej mafii:

"Jeżeli kardynał homoseksualista przez dziesiątki lat pozostawał aktywny, to on zatruł diecezję i wypromował takich ludzi jak choćby bp Edward Janiak z Kalisza. Ustawił też całe duchowieństwo w przekonaniu, że to właśnie homoseksualiści rządzą, w kurii i w najlepszych parafiach, a każdy, kto się ośmieli im przeciwstawić zostanie zniszczony, tak jak ks. dr Piotr Górski, rektor kaliskiego seminarium."

"Rządy homoseksualistów w Kościele powodują niszczenie autentycznych powołań, demoralizację i degenerację. U nas  dochodzą jeszcze kable, którzy się ostali w wyniku braku lustracji. Pisałem o tych problemach dekady temu: akurat niewierzącemu biskupowi będzie zależało na duszpasterstwie. No i mamy to co mamy, czyli dzicz na ulicach."


Fundamentalne przyczyny są jednak inne i opisałem je tutaj: https://www.salon24.pl/u/smocze-opary/1078331,mysia-utopia Mówiąc krótko z nadmiaru szczęścia ludzie gupieją i tracą orientację. Nie umieją odróżniać zagrożeń od niezagrożeń, nie pojmują, co się dookoła dzieje. Niezadowolenie swe potrafią wyrazić jedynie szczekaniem czy też jakimiś monosylabami i wyzwiskami. Zauważcie, że na odwrót reagują: przy okazji islamistycznych zamachów terrorystycznych potrafili jedynie rysować kredą na chodniki i marsze milczenia organizować. Tymczasem tam powinni wrzeszczeć "wy*******ać" i szukać dymu z tymi terrorystami. Kredki i milczenie u nas zaś powinni stosować.

Tu widać ewolucyjną przewagę patriarchalizmu, który potrafi wpoić ludziom umiejętność korzystania z ludzkiej mowy. Zastanówmy się zatem, dlaczego w odróżnieniu u nas patriarchalizm ma szansę się utrzymać:

mamy doświadczenia z podobną dziczą, społeczeństwo wie z doświadczenia, co sobą reprezentują. Pierwsza fala niszczenia kościołów, mordowania księży itp. była w czasie wojny z bolszewią 1918-1921. Druga to lata 1939-41 - zajęcie przez ZSRS wschodnich ziem Rzeczypospolitej wskutek zbrodniczego paktu Ribbentrop-Mołotow. Trzecia zaczęła się w 1944 przy okazji wejścia Bolszewii na ziemie polskie. Rozbestwiła się jednak gdzieś koło 1946-7 roku. A w liście znanych opozycjonistów Kuronia i Modzelewskiego do Partii o klerze było niby co? Trwało to dekadami, mieliśmy mord na św. x. Popiełuszce, pod koniec lat 80 około 100 podejrzanych zgonów księży, którzy nie byli kablami i nie byli w lawendowej mafii. Pisałem już, że wbrew naiwnym wizjom niektórych zamordowanie  św. ks. Jerzego Popiełuszki zyskało uznanie w szerokich kręgach lubujących się w przemocy, zniszczeniu i we wszelakim bestialstwie. Po 1989 roku trochę to przycichło w porównaniu, krwawi siepacze się zestarzeli, teraz ich potomkowie napierają, marząc o symbolicznym wyciągnięciu dziadkowego Nagana z szafy i egzekucjach strzałem w tył głowy. O to im chodziło żeby utrzymać przyczółki i zyskać nowego Breżniewa w Unii Europejskiej. W każdym razie my jesteśmy zaznajomieni z skalą problemu i ciężko nas zaskoczyć. To po pierwsze.

image

Dalej tzw. milcząca większość, która na zachodzie dała się zastraszyć u nas zaczyna się organizować i bronić. Dalej: kryzys zachodu może się pogłębić szybciej niż myślimy. Sprowadzenie nachodźców zaowocowało fala podpaleń kościołów i mordowaniem księży. Szereg naiwniaków nie zauważało, że cel uświęca środki i to niszczenie Kościoła to cel nadrzędny który uzasadnia pewne problemy, które powodują nachodźcy. Teraz taktycznie jednoczy tamtych, ale wkrótce owi przybysze dadzą im jeszcze bardziej popalić. U nas ich nie ma na razie i towarzycho protestujące będzie sobie pląsać. Na zachodzie karykaturę wyciągniesz nie taką jak trzeba i główkę obcinają. Jak gościu zgwałci i powie, że nie wiedział, że tak nie można to go puszczą itp. Dlatego nachodźcy, którzy w swojej  masie są mężczyznami pociągają lewaczki. Oczekują one otrzymania kontrolnego strzała w pysk i jak dostaną to będą się cieszyć. Taka genetyka jest. Jak już doszliśmy do genetyki to dla feministek rodzenie dzieci tak naprawdę jest problemem samo w sobie. Kobieta w ciąży i opiekujące się dzieckiem jest zależna od samca, rodzicielstwo jest przeto narzędziem samczej dominacji. Droga do wyzwolenia kobiety wiedzie zatem przez zlikwidowanie rodzicielstwa.

II

Przejdźmy zatem do tematyki skrobanki: Podejrzane ciąże możemy podzielić na kategorie następujące:

  1. dzieci zdrowe, które podpadły z jakiś przyczyn ale są zdrowe. Rodzice obecnie informują o takich przypadkach, ciekawi mnie ilość należących do dziczy którzy podpadali pod skrobankę, a jednak rodzice zdecydowali, że urodzą.
  2. dzieci chore, ale żywe. Np. z Zespołem Downa, które mogą żyć.
  3. dzieci chore, które nie są w stanie samodzielnie żyć.

W sumie to nieprawidłowo używam terminu skrobanka, bo teraz aborcję się tak przeprowadza, że wywołują poród i jak dziecko przeżyje to odkładają i niech zdycha i się udusi. Bestialstwo.

Mamy jakieś kompromisowe projekta, np.Redaktora Ziemkiewicza, żeby Zespołu Downa nie można było abortować a zupełnie ciężkie przypadki można. A bez nogi?

image

Słuszne są tu zastrzeżenia do pana Moskala, szefa młodzieżówki PiS, że kościołów nie broni. Biskupi tez nie wzywają wiernych do obrony. Co ich obchodzi w sumie? Odnotować też trzeba narastającą falę przemocy wobec kobiet: a to napady na panię sędzię Pawłowicz, a to obrzucenie kamiorami reporterki Mediów Narodowych. Bolszewia jest z tego znana. Rolą mediów jest przypominanie ludziom wyczynów poprzednich jej fal, które nas zalewają od stu lat.


PS. Zastanówmy się, skąd się u nich bierze parcie na pokazywanie cycków, czyli erotomania:

image

Kilka zdań wyjaśnienia: 1. Mam chwilowo dość kłapania bredni o niewyszkolonej załodze. 2. Mam chwilowo dość kłapania bredni o Sasinie. 3. Mam chwilowo dość kłapania bredni o Kaczafim wysyłającym brata. Kwestie te są omówione po wielokroć i obecnie wypisywanie pierdół na te tematy szczególnie przez trolle w stylu Chirla, etc etc musi być traktowane jako wrzutki. Będę kasował bez ostrzeżenia. 4. Zabanowanych odbanuję jak mi przyjdzie ochota. 5. Maskirowce mówimy nie ale nie banujemy, przynajmniej na razie. Szczególnie nie banujemy Piko bo z A-Temem kto wie? Jak jakiś troll chce dyskutować na w/w tematy to niech zrobi wpis u siebie.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo