41 obserwujących
740 notek
923k odsłony
  1044   4

Kolejny nasz Tryumf

Marsz Niepodległości, co było do przewidzenia, okazał się kolejnym sukcesem. Poruszyłem już tematykę wizerunkową: dlaczego tamci chcą być kojarzeni z III Rzeszą i Stalinem na raz? Wynikają takie zapędy z naturalnego instynktu dobrego stalinisty, który to duch ich ożywia. Stąd brak elementarnej refleksji u nich. Poruszyć chciałem teraz zatem krótko zagadnienie wpływu strajku kobiet na recepcję Marszu. Wypowiedzi Lempart nie da się bowiem zacytować, wygląda to tak jakby morsem nadawała: same kropki, wszystko wykropkowane: w*********ć, j***ć, miękkie ch**e. Po jakiemu to w ogóle jest? Na tym tle Bąkiewicz ze swoimi krużgankami oświaty jawi się jako osobnik niezwykle cywilizowany.

image

Czy tam nikt nie widzi że wizerunkowo lecą na pysk? Że wskutek ich działań Trzaskowski awansował na oberburmaistera? Posłanka Żukowska zaplusowała na Tłiterze aż nie uwierzyłem. Żeby schować tą zadymiarę dzięki której PiS wygra wybory następne. Wystarczy że będzie nagrywał i puszczał jej wyskoki. Czy ktoś się tam zastanowił jak wyglądają w oczach społeczeństwa robiąc materiały na TVNie o przejęzyczeniu Roberta Bąkiewicza którego wylansowali na przywódcę społecznego? Że ludzie zapomnieli jak opiewali wyzwiska? To jest coś niewiarygodnego wprost i nie do uwierzenia.Nie można być tak głupim oni są na żołdzie Kaczora jak nic. Kaczor zaś tu zadziałał świetnie natomiast w innych kwestiach słabo. Będzie o tym w następnym wpisie, bo prof Dudek się odkleił pisząc o Unii. Przyjmijmy roboczo hipotezę, że Unia we wszystkich sprawach działa z takim rozgarnięciem jak w przypadku nas.

image

image

Nieudane prowokacje, kazali im pozamiatać itp.

II Kalisz Jaszczura

Ustawka w Kaliszu dokonana przez Jabłonowskiego, który nazywa się Olszański i odgrywa rolę jest słaba o tyle, że jego kumpel, ten co z nim występuje na strimach jest powiązany z TVNem. Występuje w produkcjach TVNowskich. Jakoś nie słuchać o odcięciu się TVNu od niego. Gościu jest ewidentnie zadaniowany dlatego mu nic. Dejcie foty.

Lempart się wyczerpała i biadoli, że jest na utrzymaniu tatusia (?!?). W zeszłym roku można było zastanawiać się, czy poprowadzi swe hufy juleczek i oskarków do ataku na Marsz a w tym to sami widzicie.A teraz zdjęcia, w większości kradzione z Tłitera. Po to robiłem ten wpis aby zdjątka uporządkować. Aha. Była jakaś kontrmanifestacja na której był Jaok ale polskich flag tam nie było. Gdyby sprowadzili Antifę, dali jej flagi biało-czerwone i kazali się cieszyć z Niepodległości Polski to by wizerunkowo zyskali. A jak nie to nie.

image

image

image

image

image


I bądź tu mądry i pisz wiersze:

image


Lubię to! Skomentuj11 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka