Smok Eustachy Smok Eustachy
462
BLOG

Afera Gargamela - podsumowanie

Smok Eustachy Smok Eustachy Pedofilia Obserwuj temat Obserwuj notkę 8

Z tego co widzę to premier Mazowiecki uznał za stosowne skomentować gilgotanie czternastolatki przez Stuu pod kołdrą. Ta afera jest na etapie odwoływania narracji, różnych dziwnych akcji i obrzucania błotem różnych ludzi. Hordy wyzywają różnych jutuberów bo się nicki mylą, w sensie pseudonimy i wyzywają przypadkowych. Jest tez druga afera, związana z filmem Bagno, ale tam są jakieś nołnejmy, jakieś dżezmeny co nikogo nie obchodzą. Tu mamy ogromną aferę, gdyż Gonciarz i Gargamel mieli ogromne zasięgi, wychodzi, że praktycznie każdy korzystający z Jutuba na jakimś etapie oglądał ich filmy i ich kojarzy. Niech was nie zwiedzie schyłkowy mainstream, który schodzi ze sceny z powodu braku zainteresowania.

O Gonciarzu już było no to teraz Gargamel. Od razu jak zapuściłem wyznania juleczki o imieniu Laura to stwierdziłem, że nie ma co bo na pewno Carrioner nakręci coś o tym. Są one bowiem dowodem na ginocentryczny charakter naszej cywilizacji. W przestrzeni publicznej jest miejsce tylno na narrację kobietocentryczną jak widać. Owszem, Gargamel jest typowym feministą stąd przejawia zachowania zgodne z naukami feminizmu: precz z patriarchatem, mężczyzna ma pokazywać uczucia, emocje. Może się nimi dzielić. Tylko że mężczyzna inaczej przeżuwa emocje: nie będzie kłapał paszczą, łkał (no nie tylko), ale będzie darł ryja, walił pięścią w stół i trzaskał szafkami, szczególnie po pijaku.

Sensem afery Gargamela jest uwypuklony dysonans między jego twórczością, gdzie opiewał feminizm i walczył co najmniej z rasizmem, a realnym życiem gdzie epatował zachowaniami cechującymi samczą dominację.

Pierwszym z nadużyć owej Laury jest mówienie o mizoginistycznych siepaczach Gargamela. Gargamel swój kątent kierował bowiem do feministów, postępowców i nowego narybku postępowego, jego fani będą zatem feministami, postępowcami i nowym narybkiem. Pytanie jest też takie, czy cokolwiek jej groziło po opublikowaniu? Sama przyznaje, że popchnęła ją inna akcja i to jest bezpośrednia przyczyna ewidentnie (numer 2).

Dalej mamy akcję, w której wrzeszczy. Poucza nas ona o specyficznym, typowym zniekształcaniu rzeczywistości: Gargamel tam odwołuje się do wcześniejszych wydarzeń. To jest pewna metoda definiowania pojęć: jak ktoś cię walnie w ryja i stwierdza, że nic złego to też go lutniesz aby pojął swój błąd. Gargamel tam mówi „|patrz co mi robiłaś” i ją ustawia w pozie. Ona nie bierze tu odpowiedzialności za swoje czyny: powinna się przyznać, przeprosić, powiedzieć, że teraz zrozumiała jak niewłaściwe było jej wcześniejsze zachowanie w stosunku do Gargamela, o które się on obecnie rzuca. Podobnie akcja z szafkami: on jej pokazuje jak przeczesywała jego szafki. Że prawdopodobnie szukała alkoholu to jest na razie domysł.

Podobnie jest z pizzą. Gargamel egzekwuje tu wcześniejsze wspólne ustalenia i jest o tym wyraźna mowa: umówili się że będą jeść zdrowo, czyli bezpizzie zastosują. A ona nie. Sprawa tatuaży ma charakter podobny: Jakby Gargamel był jej pierwszym wyborem to by nie było problemu z nierobieniem ich i nie przerabiania twarzy na skladnicę złomu żelaznego: ona ma prawo mieć oczekiwania względem partnera: żeby był wysoki, żeby był zaradny, żeby był gwiazdorem, żeby miał kaskę, a jak on ma jakieś to jest opresorem. Wymagania żeby nie była tłusta, żeby się nie szpeciła dziurowaniem mordy i zaczepianiem tam złomu żelaznego nie są chyba aż tak wygórowane? Że on nie chciał aby go zdradzała na razie pomijam, bo to jest oddzielny temat. Ważne żebyście zakumali na razie że hipergamicznie: jakby on był jej pierwszym wyborem to by nie miała żadnych problemów z tym.

Podsumowując: Julka powinna oskarżyć Gargamele o:

1. Nie podobało się mu że łamie wspólne ustalenia.

2. Nie podobało mu się że nie rozumie niestosowności swoich zachowań.

3. Że ma wobec niej wymagania. Tylko ona może mieć wymagania względem niego. 

4. Jak jest w związku to nie jest singielką.

5. Że nie chce żeby go zdradzała.

Dopóki korzystała z jego zasobów to było OK, a potem to widzicie sami. Słuszne są domysły, że nagrania są zmanipulowane i jest np. zmieniana ich kolejność. Wycinane są niewygodne fragmenty. Ona nie bierze odpowiedzialności za to co robi i jest to typowe. Naukę musicie wyciągnąć tu taką, że jest to typowe zachowanie. Podobnie ta od Gonciarza opowiada, że została zmanipulowana. Jak 20 lat wieku nie wystarczy to ile wystarczy? 40? 80? 100?

Tu macie filmy na ten temat:

https://rumble.com/v3n8rls-czego-98-ludzi-nie-wie-o-gargamelvlog-i-jego-ex-.html

https://rumble.com/v3o1vxs-carrioner-o-afera-gonciarza-.html

Na końcu pora na poruszenie tzw czarnej triady: narcyzm, psychopatia i to trzecie. Jak się okazuje Gargamel i Gonciarz mają elementy tzw bedboja, co pociąga kobiety. Są to elementy zdegenerowane, ale jednak. Makiawelizm to może najmniej. Co gorsza wszystko to o czym pisze jest wprost w nagraniu, ale jakoś nie dociera. Bo ludzie nie łapią sensu, a jedynie temperaturę emocjonalną. Jest tu jeszcze kilka elementów, która pominąłem, ale są na filmach. Carrioner rozczarowuje bo daje za mało wyzwisk. Tu macie film o bad bojach:

https://youtu.be/OhVCxVy1Iwo?si=4QmKsxFuWPJq5pYD

Dlaczego ona to nagrywała?


Kilka zdań wyjaśnienia: 1. Mam chwilowo dość kłapania bredni o niewyszkolonej załodze. 2. Mam chwilowo dość kłapania bredni o Sasinie. 3. Mam chwilowo dość kłapania bredni o Kaczafim wysyłającym brata. Kwestie te są omówione po wielokroć i obecnie wypisywanie pierdół na te tematy szczególnie przez trolle w stylu Chirla, etc etc musi być traktowane jako wrzutki. Będę kasował bez ostrzeżenia. 4. Zabanowanych odbanuję jak mi przyjdzie ochota. 5. Maskirowce mówimy nie ale nie banujemy, przynajmniej na razie. Szczególnie nie banujemy Piko bo z A-Temem kto wie? Jak jakiś troll chce dyskutować na w/w tematy to niech zrobi wpis u siebie.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo