FAME MMA 11. Borys Mańkowski - Norman Parke walką wieczoru

FAME MMA 11. Borys Mańkowski - Norman Parke walką wieczoru. Fot. Materiały prasowe KSW
FAME MMA 11. Borys Mańkowski - Norman Parke walką wieczoru. Fot. Materiały prasowe KSW
Organizatorzy FAME MMA 11 zdradzili, kto wystąpi w walce wieczoru gali, która odbędzie się już 2 października w Gliwicach. Szansę do wielkiego rewanżu w pojedynku Normanem Parke będzie miał legendarny zawodnik federacji KSW, Borys Mańkowski.

Gala FAME MMA 11 zakończy się pojedynkiem Norman Parke - Borys Mańkowski - poinformowali organizatorzy. Pojedynek ma odbyć się w formule bokserskiej i potrwa 15 minut.

FAME MMA 11. Borys Mańkowski - Norman Parke walką wieczoru

Mańkowski i Parke zmierzyli się już się w klatce w 2019 roku. Wówczas na gali KSW 47 lepszy okazał się Irlandczyk urodzony w Bushmills. Polak 2 października będzie miał zatem okazję, żeby zrewanżować się Parke’owi za nieznaczną porażkę sprzed 2 lat.

Borys Mańkowskiego tym samym zadebiutuje w FAME MMA. Przez 9 ostatnich lat zawodnik był kojarzony z federacją KSW. 31-letni Poznanianin wygrał trzy ostatnie pojedynki tej organizacji.

Norman Parke walczył już w FAME MMA. Na poprzedniej gali 35-letni Irlandczyk pokonał jednogłośnie, na punkty, Kasjusza Życińskiego. Wcześniej również regularnie walczył dla KSW.

Czytaj też:

FAME MMA 11. Wardęga, Maksym Ziółkowski i Piotr „MiłyPan” Kołaczyński na Arenie Gliwice

Mańkowski i Parke to nie jedyni znani zawodnicy, którzy zmierzą się na Arenie Gliwice. Do pojedynku staną m.in. znani youtuberzy: Sylwester Wardęga podejmie Wojciecha „Ojwojtka” Przeździeckiego, Maksym „Maksymalnie” Ziółkowski powalczy z Michałem „Boksdelem" Baronem, a Piotr „MiłyPan” Kołaczyński zmierzy się z Norbertem „Smolastym” Smolińskim.

Gala FAME MMA 11 odbędzie się 2 października 2021 roku.

MD

Polecamy:

Lubię to! Skomentuj16 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport