163 obserwujących
4741 notek
4861k odsłon
  865   3

Zrodzicielstwo

Demonstrują przeciwnicy tego, co nazywają ideologią LGBT. Z wypowiedzi prominentnego wyraziciela takiego sposobu myślenia wynika, że trwają w przekonaniu, jakoby homoseksualizm był zaraźliwy. Stąd może ich homofobia i chęć obrony rodzin, które wskutek zakażenia mogą się ich zdaniem rozpaść.

Rzecz wyjaśnia minister Czarnek, mówiąc, że rodzic to jest ten, co zradza potomstwo? To są tak oczywiste sprawy, znane ludziom od miliardów lat. Zdradza nieszczęsny, że nauki o Ziemi są mu raczej wstrętne. Historia chyba też.

Niechże jednak demonstrują ludzie, zastrachani o swoją orientację, której rzekomo nie chroni nawet maseczka. Mają pełne prawo. Niechże każdy mówi nam, jeśli tego chce, że ludzkość jest odwieczna. Tylko kto takiemu komuś daje maturę? O powołaniu na urzędy nie ma już co mówić.

A skutki oderwania od rzeczywistości są już wymierne. Od wczoraj, zgodnie z postanowieniem TSUE mamy płacić pół miliona euro dziennie kary, za kontynuowanie wydobycia w Turowie. Osusza to bowiem komunalne studnie za czeską granicą. Mateusz Morawiecki już parę miesięcy temu przekonywał, że załatwił rzecz z Czechami.

Teraz w kolejce stoją województwa, których sejmiki zaryzykowały uchwały, traktowane jako homofobiczne. Trzeba więc będzie zapłacić miliardy za przekonanie o zaraźliwości homoseksualizmu, albo zgodzić się ze współczesną wiedzą.

Sejmik małopolski jutro ma rozważyć podtrzymanie takiej właśnie uchwały. W sprawie kary, już zaordynowanej przez TSUE, wybrano chyba dalszy krok w awanturę. Poseł Złotowski z PiS znowu znacząco mówił o brexicie. Nie zapłacą więc, kopalnia nie zaprzestanie eksploatacji. Bo w Niemczech też pracują kopalnie węglowe!!! Nadal więc Turów będzie suszył nieszczęsnych Czechów.

Ignorancja zradza problemy. Nie ma na to rady.

Lubię to! Skomentuj30 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka