Stop manipulacji
"Marionetki!...Wszystko marionetki!... Zdaje im się, że robią co chcą, a robią tylko, co im każe sprężyna, taka ślepa jak one..." Bolesław Prus, "Lalka"
0 obserwujących
4 notki
1141 odsłon
  152   1

#MuremZaPolskimMundurem

W przeddzień Święta Niepodległości nie sposób nie napisać: DZIĘKUJEMY STRAŻY GRANICZNEJ, WOJSKU I POLICJI ZA OBRONĘ GRANIC NASZEJ OJCZYZNY! JESTEŚMY Z WAS DUMNI I JESTEŚMY Z WAMI!


Ten blog miał się zaczynać od innego wpisu, ale teraz są sprawy ważniejsze, sprawy najważniejsze – obrona naszej niepodległości, obrona Rzeczpospolitej Polskiej.


Na granicy polsko-białoruskiej trwa swoiste oblężenie. Jesteśmy świadkami wykorzystywania migrantów w wojnie hybrydowej prowadzonej przez reżim Łukaszenki. Traktuje on ich jako swoistą tarczę albo nawet jak wysyłane w stronę Polski pociski. Łukaszenko dobrze wie, że celem migrantów nie jest ani Polska ani Litwa czy Łotwa, ale Niemcy i tak chce zdestabilizować UE, a także NATO. Chce wywołać konflikt Polski z Niemcami, bo to przez Polskę mają tłumnie przechodzić migranci, którzy przekroczą granicę Białorusi z Litwą, Łotwą czy Polską, a którzy chcą dostać się do Niemiec, czego nawet nie ukrywają. Łukaszenko współpracuje z Putinem, który również chce coś ugrać. Może Rosja będzie chciała pomóc Białorusi, może będzie chciała być „mediatorem”, zresztą wypowiedzi rosyjskiego ministra spraw zagranicznych Ławrowa już ukazują, że Rosja też chce rozgrywać całą sytuację. Łukaszenko chce przede wszystkim szantażować UE oraz NATO, wzoruje się na Erdoganie, który jak się wydaje też ma swój interes w lotach Stambuł-Mińsk, Ankara-Mińsk. My nie możemy pozwolić się szantażować i może to górnolotnie zabrzmi, ale kolejny raz w historii obronić Europę.


Funkcjonariusze i funkcjonariuszki Straży Granicznej nie jesteście mordercami, nie jesteście przestępcami, JESTEŚCIE BOHATERAMI NASZYCH CZASÓW. Bronicie granic Polski najlepiej jak potraficie, bronicie naszej niepodległości. Nie zważajcie na wpisy celebrytów, którzy nie mają bladego pojęcia o ochronie bezpieczeństwa, o niczym, tylko chcą się lansować,  nie zważajcie na głosy polityków, bo ci też nie mają pojęcia co mówią, o czym mówią.


W ten dzień Niepodległości powinniśmy być wszyscy razem i razem bić wielkie brawo dla funkcjonariuszy Straży Granicznej, żołnierzy Wojska Polskiego, Wojsk Obrony Terytorialnej, funkcjonariuszy Policji. Wszyscy razem, niezależnie od poglądów politycznych, powinniśmy podziękować im i przeprosić za wszystkie złe słowa. Musimy być razem, by pokonać reżim Łukaszenki.P.S. Miejmy też nadzieję, że Białoruś też będzie mogła świętować dzień Niepodległości, dzień Niepodległości od reżimu Łukaszenki. Proszę też o spokojnie świętowanie, nie dajmy się żadnym prowokacjom.

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo